pre 2 minuta 18: 32
Perez otvara izborni proces u Realu: Nemam rak, još uvek sam predsednik kluba i opet se kandidujem
Čelnik Madriđana sazvao hitnu pres konferenciju na kojoj je najavio početak izbornog procesa u klubu.
MN Press
Iako je trener Panatinaikosa Ergin Ataman dobio pozamašan budžet da formira ekipu vrednu evropskog trona ove sezone, grčki klub nalazi se u krizi i prema rečima turskog stručnjaka, potrebno je još sredstva za nova pojačanja.
Planove Atamanu pokvario je bivši krilni centar Partizana Joanis Papapetru, koji će zbog povrede kolena provesti bar mesec i po dana van terena i pravo je pitanje u kakvom će se stanju vratiti na parket posle operacije.
"Nažalost, operacija Papapetrua je bila veliko iznenađenje za nas, jer je ovaj momak igrao celu sezonu prošle godine u Partizanu. Igrao je sve utakmice na Svetskom prvenstvu. Ali odjednom se povredio i otišao je na operaciju. Uznemiren sam zbog te situacije“, rekao je Ataman.
Zbog toga su potrebna nova pojačanja na poziciji "četvorke", kao i još jedna opcija na spoljnim pozicijama, kao ispomoć Kostasu Slukasu.
"Realnost je da su nam potrebna dva igrača. Tražimo na tržištu. Potreban nam je krilni igač, kao i jedan igrač koji će pomoći Kostasu Slukasu lopte na pozicijima 1-2. To je naša realnost. Trenutno smo na tržištu", zaključio je Ataman.
Uprkos velikim očekivanjima kluba, Panatinaikos se nalazi tek na 10. poziciji Evrolige sa učinkom 2-3, a sinoć je pobedom nad Baskonijom, prekinuo mini seriju od dva uzastopna poraza.
Kineska vlast upozorila je da navijači ne treba da organizuju rođendanske proslave za sportiste nacionalnih timova, navodeći zabrinutost zbog korišćenja javnih resursa i ometanja treninga, objavila je Kineska centralna televizija (CCTV).
FIFA je pre nego što su ulaznice ove godine puštene u prodaju dobila 500 miliona zahteva za karte, u poređenju sa manje od 50 miliona za Svetska prvenstva 2018. i 2022. godine.
Kada je Nikola Jokić u junu 2023. podigao treći MVP trofej, američki komentatori masovno su počeli pisati o "europeizaciji NBA-a".
Italija je dobila ono što joj u ovom trenutku najviše treba - priču koja makar na trenutak liči na izlaz.
Afera u Hrvatskom skijaškom savezu otvorila je nelagodno pitanje koje je mnogo veće od jednog saveza, jednog sporta i jedne istrage.
28.04.2026 10: 08
U Panatinaikosu se nadaju da bi mogao da se priključi ekipi ako se plasiraju na fajnal-for Evrolige.
20.04.2026 17: 07
Trener Panatinaikosa Ergin Ataman govorio je uoči plej-in duela Evrolige protiv Monaka, istakavši da njegov tim očekuje utakmica koja nosi težinu finala, ali i da je u dosadašnjem toku sezone najviše pokazao Olimpijakos.
10.04.2026 11: 13
Ataman je u nastavku konferencije uputio i oštru kritiku na račun organizacije domaćina, tačnije uslova za rad stručnog štaba gostujuće ekipe.
03.04.2026 17: 20
Košarkaški klub Panatinaikos saopštio je danas da je već prodao svih 15 hiljada sezonskih ulaznica za sledeću sezonu.
pre 8 minuta 18: 26
Košarkaši Crvene zvezde gostuju u Ljubljani ekipi Cedevita Olimpije od 19.00 u drugoj utakmici četvrtfinalne serije ABA lige.
pre 10 sati 08: 30
Prvi duel doneo je mnogo više napadačkog nego defanzivnog kvaliteta. Zvezda je slavila rezultatom 101:92, iako odbrana nije bila na nivou na koji je tim navikao navijače tokom sezone.
pre 10 sati 08: 13
Luka Dončić saopštio je da ovog leta neće igrati za reprezentaciju Slovenije, a kao razlog naveo je porodicu i borbu za zajedničko starateljstvo nad ćerkama.
pre 21 sat 20: 52
Zvezdan Mitrović svestan je da im u goste dolaze odlična atletska ekipa.
Ostavite komentar