pre 2 sata 23: 05
Katai je na maksimumu potrošnje ove jeseni, a sledi Šturm
Sjajni vezni igrač Crvene zvezde je zbog stanja sa povredama ofanzivaca počeo poslednjih osam utakmica u domaćim takmičenjima
TV Arena sport/ Screenshot
Košarkaši Mege dočekali su u 20. kolu ABA lige Split u hali "Ranko Žeravica" na Novom Beogradu. Deseti trijumf Beograđana upisan je u zanimljivoj završnici u kojoj je pitanje pobednika rešeno bukvalno uz zvuk sirene.
Malo vremena ostalo je domaćinu, tek koja sekunda da se izvede aut i pokuša brza realizacija. Ekipa Marka Baraća uspela je da pronađe rešenje i da sruši pred svojim navijačima trostrukog prvaka Evrope.
Stefan Miljenović je bacio loptu skoro na obruč, tamo je u skoku bio Kosta Kondić, ali pozicija ipak nije bila idealna. Lepo se snašao igrač Mege, iz skoka je šutirao i pogodio za dva pre nego što se čula sirena.
Utakmicu je gledao i selektor reprezentacije Srbije, kome je potez mladog košarkaša izmamio osmeh na licu, a tu scenu uhvatile su i kamere TV Arena sport.
Como 1907 je ušao u italijanski fudbal kao anomalija - mali stadion, malo tržište i godinama hronična nestabilnost. Međutim, danas je to najbrže rastući sportsko-poslovni projekat u Seriji A.
Veštačka inteligencija postaje deo svakodnevnog operativnog ritma fudbalskih klubova, ali Bayern je prvi koji je povukao radikalan potez, blokirao je ChatGPT i preusmerio sve zaposlene na svoju AI platformu u privatnom cloudu
Lisabon, 20. novembar 2025 - VTEX Connect Europe, vodeći događaj e-commerce industrije, koji je ove godine održan u Lisabonu, okupio je impresivnih 1.800 donosilaca odluka iz više od 40 zemalja. Konferencija, koja se odvijala paralelno s poznatim WebSummitom
U fudbalu ne postoje težinske kategorije. Nema klasifikacija po snazi, veličini ili budžetu, niti ograničenja ko sa kim sme u ring .
Sport na praznike nije globalni standard, to je civilizacijski razdvojen refleks. U SAD i Velikoj Britaniji praznici su vrhunac sportske potrošnje i najskuplji TV slotovi u godini. U ostatku Evrope praznici su crvena linija, stadion se zatvara, a Božić ostaje isključivo porodičan.
18.12.2023 19: 57
Košarkaši Splita su stigli do pobede na ekipom Mege 88:73 (24:20, 21:27, 17:10, 26:16) u okviru 12. kola AdmiralBet ABA lige.
26.03.2023 14: 19
Najefikasniji u ekipi Mege bio je Matej Rudan sa 19 poena, dok su Malkolm Kazalon i Danko Branković ubacili po 14.
06.12.2025 19: 39
Klub sa severa Srbije bez većih problema slavio sa 85:73 u 9. kolu Grupa B regionalnog takmičenja.
03.12.2025 17: 15
Američki košarkaš Kajrel Luk novo je pojačanje Mege. Luk je rođen 2002. godine, visok je 180 centimetara i pokriva poziciju plejmejkera.
pre 3 sata 21: 51
Košarkaši Bešiktaša pobedili su posle produžetka Lietkabelis 94:85 (80:80) u 10. kolu B grupe Evrokupa.
pre 11 sati 14: 20
Turski selektor smatra da je košarkaš Hjustona bolji od Srbina po pitanju asistencija.
08.12.2025 21: 20
Košarkaš Zvezde je poznat po tome da voli da otvoreno govori o raznim temama, tako je u fokus došao i Ti Džej Sorts.
08.12.2025 20: 47
Gosti bez većih problema slavili u Laktašima sa 88:74 u 9. kolu regionalnog takmičenja.
USKORO!
Sve o sportu na jednom mestu
APP TV Arena sport
5 dana
Ostavite komentar