
pre 43 minuta 23: 00
Espanjol umalo "pucao sebi u nogu" na Dmitrovićevom jubileju: Na kraju pobeda nad Majorkom
Fudbaleri Espanjola uspeli su da sačuvaju sva tri boda na svom stadionu nakon što su jedva izvukli pobedu protiv Majorke
Trener Partizana Željko Obradović bio je ekstremno razočaran lošim izdanjem svog tima protiv Splita u meču 19. kola AdmiralBet ABA lige. Iako se znalo da će crno-beli dočekati Splićane posle tri vezana poraza, srpski tim totalno je podbacio u meču "povratka" u Areni.
Od starta su Beograđani ušli u kontra ritam, da bi u jednom trenutku gubili i sa "minus 20". Na kraju, nešto prihvatljivi poraz sa manjom razlikom (67:74), ali to, naravno, ne raduje Obradovića. Trener Partizana odlučio je da odmori neke nosioce igre pred duel sa Splićanima, pa je nakon poraza preuzeo odgovornost.
"Čestitam ekipi Splita, igrali su neuporedivo bolje od nas i zaslužili apsolutno da pobede ovaj meč. Izvinjavam se svim ljudima koji su došli u salu. Preuzeću odgovornost, treba da se zapitam o čemu se ovde radi", rekao je Obradović.
Dodao je trener crno-belih još dve rečenice na konferenciji za medije...
"Razmišljao sam da odmorim neke igrače kao Pantera i Doužera. Još jednom izvinjenje navijačima Partizana, ovo je velika sramota", zaključio je Obradović.
To je bio šesti poraza Partizana u sezoni, odnosno deveta pobeda Splićana u takmičenju.
Nemačka je u Rigi savladala Tursku 88:83 i po drugi put postala prvak Evrope, osvojivši svetsko i kontinentalno zlato
U završnici karijere, vrhunski sportisti biraju između dve strategije. Jedna je "zlatni izlaz", Saudijska Pro liga i, drugačijom logikom, MLS, gde plate, poreski tretman i komercijalni paketi nude rekordne iznose.
Retko ko je tako duboko spojio modu i sport, ne samo kao sponzor, nego kao arhitekta vizualnog identiteta takmičenja, klubova i sportista, kao Giorgio Armani, italijanski modni guru koji nas je napustio prošlog četvrtka.
Bavarski gigant ostao je bez čak 17 igrača, a doveo je samo četvoricu koji realno ulaze u prvi tim. Nadzorni odbor eksplicitno je naložio smanjenje rostera.
Postoje različite vrste ronjenja: od rekreativnog, slobodnog (apnea), tehničkog, pa sve do speleoronjenja i istraživanja olupina.
12.06.2025 23: 37
Najtrofejniji trener u Evropi je istakao kako je fer-plej ekipe Budućnosti i zahvalio se prijateljima iz Podgorice.
12.06.2025 23: 26
Nakon meča, trener crno-belih Željko Obradović je govorio o brojnim stvarima, a između ostalog se dotakao i Košarkaške lige Srbije i svoje suspenzije u istoj.
11.06.2025 13: 37
Eventualna, peta utakmica biće odigrana 16. juna u Podgorici, ali se u crno-belom taboru nadaju da je ipak, neće biti.
10.06.2025 23: 05
Košarkaši Partizana savladali su Budućnost u okviru treće utakmice finalne serije AdmiralBet ABA lige rezultatom 83:67 (24:19, 25:18, 18:22, 16:8).
YouTube
pre 29min
YouTube
pre 30min
YouTube
pre 31min
pre 7 sati 16: 26
Košarkašima Partizana predstoji pripremni turnir u Australiji, gde će crno-beli dobiti priliku da odmere snage sa učesnikom prošlogodišnjeg Fajnal-fora, Panatinaikosom, kao i protiv tamošnjeg kluba, Sidnej Kingsa.
pre 10 sati 13: 42
Mladi košarkaš danas postao punoletan i odmah parafirao profesionalni ugovor.
14.09.2025 20: 05
Košarkaši Crvene zvezde bolji od Monaka na turniru na Kipru 86:79 (23:19, 20:22, 22:26, 21:14).
14.09.2025 19: 38
Krilo crveno-beli povredio skočni zglob protiv Monaka.
Ostavite komentar