pre 16 minuta 15: 00
Dvostruko ubistvo: Nekadašnji fudbaler i biznismen brutalno likvidirani u Brazilu
Tragične vesti stižu sa južnoameričkog kontinenta.
Omladinska reprezentacija Srbije do 19 godina poražena je od Mađarske 3:1 (1:1) u Subotici na startu tradicionalnog turnira "Stevan Ćele Vilotić".
Izabranci selektora Aleksandra Lukovića su dobro ušli u meč, poveli u 30. minutu golom igrača Čukaričkog Mihajla Cvetkovića, međutim u nastavku se desio pad "orlića" što su Mađari umeli da iskoriste.
Već u 34. minutu Silard Sabo je poravnao na 1:1 i tim rezultatom se otišlo na predah, a u drugom poluvremenu još dve lopte završile su u mreži našeg golmana.
Najpre u 75. minut Sabo je opet pogodio, a u 93 gosti su stavili tačku na meč pogotkom Atile Girskika. Mađarska je tako došla do prve pobede na turniru koji ove godine, osim Mađarske i Srbije, okuplja i reprezentacije Crne Gore i Portugalije.
Utakmice se igraju u Bačkoj Topoli, Senti, Subotici i Kuli. Srbija naredni meč igra za dva dana protiv Crne Gore u Kuli, potom, tri dana kasnije, sa Portugalijom u Subotici.
Dok se Lionel Messi pripremao da izađe na teren za prvu utakmicu svog šestog i poslednjeg FIFA Svetskog prvenstva, Argentinci su jurili drugačiji trofej: njegovu nedostižnu zlatnu sličicu.
Kada je Nike Inc. predstavio šestominutnu reklamu za Svetsko prvenstvo, pažnja se usmerila na glumačku i sportsku postavu koja je uključivala fudbalske zvezde Cristiana Ronalda i Kyliana Mbappéa, uz imena poput Kim Kardashian.
Međunarodni sportski događaji obično su veliki generatori prihoda. A nema veće pozornice od Svetskog prvenstva u fudbalu.
Nakon što su Zelenortska Ostrva u ponedeljak odigrala 1:1 sa Španijom, ostvarivši jedan od najneočekivanijih rezultata u tokom ovogodišnjeg Svetskog prvenstva u fudbalu, sve oči bile su uprte u njihovog golmana koji je teren napustio u suzama.
Ovogodišnje Svetsko prvenstvo prvo je koje se održava nakon što su tržišta predviđanja poput Kalshija i Polymarketa stekla veliku popularnost kao novi način klađenja na sportske događaje.
19.06.2024 20: 21
Fudbaleri Nemačke pobedili su u drugom kolu UEFA EURO 2024 ekipu Mađarske 2:0 (1:0).
26.03.2024 20: 00
Reprezentacija Srbije do 21 godine poražena je od Severne Irske 1:2 (1:0) u poslednjem kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.
23.03.2024 22: 54
Fudbaleri Srbije do 19 godina poraženi su od Portugala 4:0 (2:0) u drugoj rundi kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.
22.03.2024 15: 22
Legendarni fudbaler, Boško Đurovski, dao je svoj sud kada je u pitanju reprezentacija Srbije pod selektorom Draganom Stojkovićem.
YouTube
pre 7h
YouTube
pre 10h
pre 16 minuta 15: 00
Tragične vesti stižu sa južnoameričkog kontinenta.
pre 57 minuta 14: 19
Trenutno predvodi čileanski tim.
pre 3 sata 11: 54
Ko se mogao ovome nadati?
pre 3 sata 11: 18
Vreme je da se konačno stavi tačka na kompletnu transfer priču.
Ostavite komentar