Portugal prejak za "orliće": Četiri gola u mreži Srbije

23.03.2024 22:54
Fudbaleri Srbije do 19 godina MN Press
Fudbaleri Srbije do 19 godina

Fudbaleri Srbije do 19 godina poraženi su od Portugala 4:1 (2:0) u drugoj rundi kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Izabranici Radovana Krivokapića nisu uspeli da se oporave od poraza koji su pretpreli u sredu od Danske i danas iznenade Portugalce.

Srbija se nije povukla, želela je da pobedi, ali je rival večeras jednostavno bio nivo iznad. Mrežu "orlića" načeo je Vivalo Semedo u 26. minutu, a u nadoknadi prvog poluvrema Rodrigo Ribeiro povisio je na 2:0.

Da Srbija nije primila taj drugi pogodak, ko zna šta bi bilo, a ovako je Semedo svojim drugim pogotkom u 59. minutu rešio pitanje pobednika, a slavlje Portugalaca potpisao je Manuel Mendonsa u 70. minutu.

Iako je Milan Majstorović dobio crveni karton u 75. minutu, Srbija je uspela da postigne počasni pogodak, a strelac je bio Aleksandar Stanković

"Orliće" sada očekuje meč sa Grčkom 26. marta od 14.00.