23.03.2023 17:25
Mozzart bet Prva liga Srbije: Tešović sa Radničkim uzeo meru i Železničaru u Pančevu MN Press

Darko Tešović je preporodio Radnički iz Sremske Mitrovice, jer je posle lidera IMT-a na kolena bacio i drugoplasirani Železničar iz Pančeva. Ekipa iz Sremske Mitrovice stigla je do trijumfa od 2:1 (1:1) u Pančevu i posle 25. kola izbila na peto mesto Mozzart bet Prve lige Srbije.

Gosti iz Sremske Mitrovice iznenađenje su najavili preko Uroša Gajića u 8. minutu, ali je Dario Grgić izjednačio pet minuta kasnije. I pre minuta pre kraja, kao i protiv IMT-a, pobednosni gol za Radnički bio je delo raspucanog Krste Đorđevića. On je postigao tri gola na poslednja tri meča (Zvezda kup, IMT, Železničar).

Grafičar se definitivno vratio na pobednički kolosek, u uzbudljivom meču savladali su Vršac 4:2 (2:0). "Grafosi" su preko Mateje Bubnja i Luisa Ibanjeza imali prednost od 2:0 na poluvremenu, Ilić i Andrić su uspeli goste u 85. minutu da dovedu do 2:2, ali su Kosta Nedeljković (88) i Milorad Stajić (90+3) u poslednjih pet minuta trasirali novi trijumf ekipi Marka Neđića.