Mozzart bet Prva liga Srbije: Remi OFK Beograda i Inđije u derbiju kola

06.03.2024 16:40
Simo Krunić, trener OFK Beograda MN Press
Simo Krunić, trener OFK Beograda

Nastavlja se negativan prolećni skor OFK Beograda. Lider Mozzart bet Superlige izgubio je prva dva meča od RFK Novog Sada i Grafičara, a danas je na Staroj Karaburmi ostao neporažen protiv drugoplasirane Inđije 0:0. Ono što trenera Sima Krunića treba da brine je neefikasnost jer u 270 prolećnih minuta njegov tim nije zatresao mrežu protivnika!

Grafičar je imao do 87. minut prednost od 2:0 protiv Tekstilca, ali su gosti iz Odžaka u nadoknadi uspeli da stignu do vrednog boda koji ih ostavlja u borbi za drugo mesto. Kolubara je porazima zatvorila jesen, ali ovog proleća igraju dobro i veoma su efikasni. Posle pobede nad Radničkim (4:0) i remija sa sa Dubočicom (1:1), danas su slavili 2:0 u Novom Sadu i već težak položaj ekipe Vidaka Bratića učinili još težim.

Utakmica između Radničkog sa Novog Beograda i Smedereva nije ni odigran jer domaćin nije obezbedio kola hitne pomoći.