Mozzart bet Prva liga Srbije: Mačva u nadoknadi do remija sa OFK Beogradom

13.04.2024 18:05
Gol Abdulaha Sanija TV Arena sport/ Screenshot
Gol Abdulaha Sanija

OFK Beograd su delila dva minuta do nove pobede, ali je Abdulah Sani pogotokom u drugom minutu nadoknade uspeo da iskoristi slabiju intervenciju golmana Balše Popovića i donese svom timu bod 1:1 (0:1) u meču poslednjeg kola prvog dela Mozzart bet Prve lige Srbije.

"Romantičari" su poveli posle dobre akcije koju je golom u 13. minutu završio Dejan Georgijević. Međutim, prekid domaćina na kraju meča, primljen gol posle velike gužve nisu mnogo promenili planove gostiju sa Stare Karaburme koji u plej-ofu startuju sa prve pozicije i sa 10 bodova prednosti u odnosu na Jedinstvo iz Uba.

Ekipa iz Uba pobedila je Dubočicu 2:0, golovima Kvaku Karikarija i Ibrahima Zubairua i tako je prvi deo završila na drugoj poziciji. Koliku će prednost imati zavisiće od ishoda meča između Vršca i Tekstilca, kao i Inđije i Radničkog sa Novog Beograda.