(KRAJ) Jedinstvo - Partizan 0:1: Tesna pobeda crno-belih na Ubu

01.11.2023 14:05
(KRAJ) Jedinstvo - Partizan 0:1: Tesna pobeda crno-belih na Ubu MN Press

Učešće u Kupu Srbije fudbaleri Partizana prošle godine su završili u uvodnoj rundi takmičenja eliminacijom od Radničkog iz Sremske Mitrovice, pa lider na tabeli Mozzart Bet Superlige želi da izbegne takvu sudbinu na gostovanju Jedinstvu u Ubu (13, TV Arena 1 Premium).

Meč se igra na stadionu "Dragan Džajić", očekuje se praznik fudbala u gradiću pored Beograda, a najzanimljivije detalje pratite u nlogu uživo na našem portalu.

Jedinstvo Ub - Partizan 0:1 (0:0)

Stadion: Dragan Džajić

Gledalaca: 1.500

Sudija: Danilo Nikolić

Strelac: Nemanja Nikolić 54. minut

JEDINSTVO: Jovanović, Bogdanović, Milićević, Milanović, Doderović, Vladisavljević, Andrić, Radovanović, Dimitrić, Karikari, Zubairu.

PARTIZAN: Stevanović, Filipović, Medina, Saničanin, Šehović, Šćekić, Belić, Severina, Baždar, Menig, Nikolić.

(UŽIVO) Jedinstvo Ub - Partizan 0:1 (0:0)

01.11.2023. 14:55

Kraj meča na Ubu, Partizan je slavio 1:0

Meč u Ubu je gotov.

Partizan je pobedio 1:0, ali nije ovo bila utakmica kojom bi igrači tima iz Humske mogli da se ponose, a gol odluke je postigao Nemanja Nikolić u 54. minutu.

01.11.2023. 14:51

88. MINUT: Partizan umrtvio igru

Ima Partizan rezultat i sasvim je normalno što se svim silama trudi da umrtvi igru, što mu je i pošlo za rukom, te se čini da crno-beli rutinski idu ka palsmanu u drgo kolo Kupa Srbije.

01.11.2023. 14:43

80. MINUT: Velika šansa za Belića, Jovanović sjajno brani

Malo je nedostajlo da bude 2:0 za Partizan.

Lopta je došla do Kristijana Belića koji je bio sam ispred golmana Ivana Jovanoivća, ali je šutirao direktno u njega i propala je prilka da crno-beli već sada reše pitanje pobednika.

01.11.2023. 14:34

71. MINUT: Sjajan volej Zubairua tik pored gola

Velika, baš velika prilika za domaćina.

Zubairu je "uhvatio" volej u kaznenom prostoru crno-belih, golman Stevanović nije mogao da stigne tu loptu, ali je ona završila tik pored njegove desne stative.

01.11.2023. 14:25

64. MINUT: Prečka za Partizan

Sjajna šansa za crno-bele.

Malo je nedostajalo da Partizan dođe do 2:0, ali je lopta pogodila prečku.

01.11.2023. 14:17

GOOOL 54. MINUT: Nikolić precizan za 0:1

To je kvalitet Partizana.

Zaigrali su bolje u drugom delu meča igrači crno-belih i več posle devet minuta uspeli da savladaju golmana Jovanovića.

Bila je to brza kontra, lopta je išla od noge do noge, došla je do Nemanje Nikolića i on je iz prve smestio u mrežu.

01.11.2023. 14:13

50. MINUTA: Šćekić izblokiran

Ofanzivan je Partizan u ovom delu meča.

Imali su crno-beli dobru priliku, ali je Ščekić izblokiran nakon što je odloženu loptu Nikolića pokušao da smesti u mrežu domaćeg sastava.

01.11.2023. 14:09

47. MINUT: Milanović pored gola

Prvi u nastavku prete domaći, ali Igor Milanović nije uspeo da iznenadi golmana crno-belih Nemanju Stevanovića, budući da je šutirao pored gola.

01.11.2023. 14:06

46. MINUT: Počelo je drugo poluvreme u Ubu, ušli Saldanja i Zahid

Odmah na početkuzdrugog vremna menja Igor Duljaj.

U svlačionici su ostali Severina i Baždar, a ušli su Saldanja i Zahid.

01.11.2023. 13:49

Kraj poluvermena

Sudija Danilo Nikolić je označio kraj prvog poluvremena susreta prvog kola Kupa Srbije u kojem je domaći tim bio mnogo konkretniji i opasniji rival od Partizana.

01.11.2023. 13:48

45. MINUT: Igraće se još tri minuta

Nadoknada vremena u prvom delu meča biće tri minuta.

01.11.2023. 13:45

42. MINUT: Ubljani ponovo prete

Kružiili su igrači Jedistva oko kaznenog prostora Partizana, tražili najbolji trenutak da napadnu, a na kraju je šut uputio Dejan Miliević, ali je ona otišla daleko preko gola.

01.11.2023. 13:42

36. MINUT: Šehović neprecizan

Nova šansa za Partizan.

Ovoga puta u prilici je bio Zlatan Šehović, ali nije to uradio na najbolji način i ostalo je 0:0.

01.11.2023. 13:39

37. MINUT: Prvi žuti karton na meču

Utakmica je do sada bila veoma mirna, pa je tek u 37. minutu viđen prvi žuti karton.

Dobio ga je Đorđe Vladisavljević zbog faula nad Severino.

01.11.2023. 13:31

29. MINUT: Šansa za Partizan

Najkonkretniji napad Partizana, Baždar je šutirao, ali je lopta završila pored gola.

01.11.2023. 13:22

21. MINUT: Ponovo se igra

Redari su uradili svoje, trake sa terena su uklonjene i sudija Danilo Nikolić je dao znak da meč može da se nastavi.

Sigurno će ovo vreme biti nadoknađeno nakon isteka regularnih 45 minuta.

01.11.2023. 13:20

16. MINUT: Prekid u Ubu

Katak prekid na stadionu "Dagan Džajić.

Ima Partizan na ovom meču podršku oko 600 navijača koji su sada ubacli papirne trake na teren i na kratko prekinuli meč protiv Jedinstva.

01.11.2023. 13:17

15. MINUT: Jedinstvo ima više loptu u nogama

Bez respekta su kreneuli igrači Jedinstva protiv Partizana i uvodnih 15. minuta imaju više loptu u svojim nogama.

Istina, za sada nema konkretnih prilika ipsred gola gostiju iz Humske, ali su svakako opasniji od crno-belih.

01.11.2023. 13:12

9. MINUT: Dimitrić neprecizan iz slobodnog udarca

Šehović je neoprezno napravio faul u zoni šuta, malo iskosa sa desne strane i Jedinstvo je imalo priliku da povede.

Međutinm, slobodan udarac je na isteku devetog minuta izveo Dimitrić, ali je bio neprecizan i lopta je zavšila prekđo gola gostujućeg tima.

01.11.2023. 13:07

3. MINUT: Šansa za Jedinstvo, pa kontra Partizana, ali ostaje 0:0

Prvi korner na utakmici izveli su fudbaleri Jedinstva, ali su crno-beli uspeli da se odbrane i istrče brzu kontru koju je lošim udarcem savršiom Samed Baždar.

Uvodnih nekoliko minuta obećavaju dobru utakmicu.

01.11.2023. 13:02

Meč je počeo

Meč u Ubu je počeo.

Prvi sa centra su krenului fudbaleri gostujućeg sastava.

01.11.2023. 12:50

Partizan lider Mozzart Bet Superlige, domaćin deveti u PLS

Fudbaleri Partizana veliki su favoriti u ovom duelu koji dočekuju kao lideri na tabeli Mozzart Bet Superlige Srbije, dok domaći tim zauzima devetu poziciju u Mozzart Bet Prvoj ligi Srbije

01.11.2023. 12:46

Očekivanja Igora Duljaja pred početak meča

"Ja sam bio svedok nekih utakmica, a nažalost i učesnik mnogih mečeva u Kupu kada smo eliminisani. I tada smo igrali u najjačem sastavu. Međutim, utakmice u Kupu su specifične, posebno zbog toga ako se opustite i ne poštujete protivnika, može da dođe do problema. Naravno da ne bežimo od uloge favorita, znamo šta nas očekuje i bilo kakvo opuštanje može da dovede do problema", rekao je trener Partizana, Igor Duljaj.