Goropadni Filip Đuričić: Dva pogotka i asistencija u trijumfu Panatinaikosa

08.10.2023 22:28
Goropadni Filip Đuričić: Dva pogotka i asistencija u trijumfu Panatinaikosa MN Press

Najbolja utakmica Filipa Đuričića u dresu Panatinaikosa! Srpski reprezentativac postigao je dva pogotka, ubeležio i asistenciju u trijumfu svog tima nad Atromitosom 5:0 (3:0) u sedmom kolu lige Grčke.

Trener Ivan Jopvanović od starta je ukazao poverenje zemljacima Đuričiću i Filipu Mladenovića, a njih dvojica su mu "darivali" pogodak već posle 180 sekundi. Asistent Mladneović, strelac Đuričić. Pola sata kasnije Đuričić je asistirao Palasiosu za 2:0, da bi Šporar sa bele tačke povisio na 3:0 na isteku prvog dela.

Sa igračem više, "Pao" je mirno privodio meč kraju, a seriju golova srpski reprezentativac završio je u 59. minutu, da bi u trećem minutu nadoknade pogodio o Jeremejef. Panatinaikos na reprezentativnu pauzu odlazi sa druge pozicije, imaju tri boda manje od Olimpijakosa.