pre 5 minuta 14: 00
Otkazan superveleslalom za skijaše u Garmiš-Partenkirhenu
Naredna trka u Svetskom kupu u muškoj konkurenciji biće održana 7. marta u Kranjskoj Gori, a na programu je veleslalom
Crvena zvezda je trenutno u Austriji, gde je u toku završna faza priprema za narednu takmičarsku godinu. Nova odbrana titule Superlige Srbije je na pomolu, a u međuvremenu je klub iz Ljutice Bogdana na prijateljskoj utakmici savladao Hartberg sa 4:1.
Bila je to ubedljiva pobeda našeg tima, gde je Šerif Endiaj ostvario het-trik. Ubrzo po završetku utakmice, za TV Arena sport razgovarao je šef struke Vladan Milojević. Čovek koji sedi na klupi Crvene zvezde se dotakao potražnje najbolje moguće startne postave kroz pripremne utakmice:
"Kod mene nema standardnih igrača. Dešavaće se da će morati da igraju jedni sa drugima, da se upoznaju. Na prijateljskim utakmicama i možemo da eksperimentišemo i probamo. Igrači su kod mene profesionalci, njihovo je da rade i daju svoj maksimum onog trenutka kada budu odabrani da igraju", poručio je trener Crvene zvezde.
Milojević se zatim osvrnuo na meč između Linkolna i Vikingura koji će odlučiti njihovog prvog protivnika u kvalifikacijama za Ligu šampiona:
"Ispratili smo taj meč, u pitanju su dva različita stila igre. Ekipa sa Gibraltara koja zna i hoće da igra, za razliku od Farana koji igraju malo više direktnije. Videćemo, mi spremamo našu igru. Ono što je meni bitno jeste kakvi ćemo mi da budemo. Ove su pripreme za celu godinu, do maja narednog. Svaki detalj je jako bitan! Mogu da kažem da sam zadovoljan".
Trener crveno-belih poručio je da ekipa nije zaključana za narednu sezonu, tojest da će definitivno biti nekih promena:
"Ja se ne opterećujem pojačanjima. Mi imamo sportskog i tehničkog direktora koji su zaduženi za transfere. Na meni je da izvučem najbolje što mogu iz igrača na raspolaganju. Sigurno ćemo reagovati, tržište je otvoreno. Biće sigurno odlazaka i dolazaka, ali u ovom trenutku fokusiran sam na tim i igrače koji treniraju", podvukao je Milojević.
Ostatak intervjua na pripremama u Austriji možete pogledati na "Jutjub" kanalu TV Arena Sport.
Očekuju se dalji sastanci na kojima će biti predstavljene detaljnije informacije o merama bezbednosti tokom turnira.
Dva brata, Estithmara Moutaz Al-Khayyat i Ramez Al-Khayyat, ulažu u obnovu Sirije.
Profesionalni sport više nije industrija zabave. Po strukturi prihoda i stabilnosti "cash flowa" sve više liči na infrastrukturu. Ipak, način na koji se finansira i dalje odražava logiku porodičnog vlasništva, a ne tržišta kapitala.
Na prvi pogled, ostanak Darija Šarića u NBA ligi još jednu sezonu nije izgledao kao velika sportska vest. Nema velikog ugovora, nema statusa zvezde, nema garantovane uloge u rotaciji.
Giannis Antetokounmpo nije promenio dres do NBA trade deadlinea, ali je promenio dimenziju priče.
31.08.2025 12: 26
Kiparski Pafos savladao je srpskog šampiona u plej-ofu kvalifikacija, a zatim dobio statistički najlakše protivnike u ligaškom delu takmičenja.
28.08.2025 20: 35
"Hajde da se držimo zajedno i napravimo sjajnu sezonu. Ajmo, Zvezdo", rekao je austrijski fudbaler.
26.08.2025 23: 55
Trener Crvene zvezde u 16. dvomeču doživeo prvi neuspeh.
26.08.2025 23: 28
Trener Pafosa je bio bez euforije posle meča iako je njegov tim izborio plasman u UEFA Ligu šampiona.
YouTube
pre 14h
YouTube
pre 15h
YouTube
pre 17h
pre 29 minuta 13: 37
Problemi se nastavljaju
pre 31 minut 13: 35
U aktuelnoj sezoni Sisoko je upisao 21 nastup i postigao pogodak protiv TSC-a, potvrdivši da je i dalje jedan od ključnih igrača u veznom redu ekipe sa Banovog brda.
pre 1 sat 12: 20
Pančevci su sada na petom mestu, uz bod manje od četvrte pozicije koja vodi u Evropu.
pre 3 sata 10: 45
U slučaju da Iran odustane, FIFA bi popunila prazno mesto sledećom najboljom ekipom iz kvalifikacija, najverovatnije Ujedinjenim Arapskim Emiratima, koji su u azijskim kvalifikacijama izgubili od Iraka 3:2. Alternativno, Irak bi direktno zamenio Iran, a UAE bi preuzeli njihovo mesto u međukontinentalnom doigravanju.
Ostavite komentar