Iako je Nici jedan pogodak bio dovoljan za trijumf nad Nantom, fudbaleri Monaka morali su i te kako da se pomuče kako bi gostovanje Okseru napustili sa sva tri boda "u džepu".
Trener košarkške reprezentacije Nemačke Alan Ibrahimagić izjavio je danas pred finale Evrpskog prvenstva da će njegova ekipa dati sve od sebe da pobedi Tursku.
Selektor košarkaške reprezentacije Turske Ergin Ataman izjavio je danas pred finale Evrpskog prvenstva da poštuje selekciju Nemačke i dodao da je njegova ekipa spremna da osvoji titulu.
Darian Maleš za Arenu: Teška sezona i teška utakmica
komentari (0)
Autor: TV Arena sport
29.01.202523:15
MN PressDarian Maleš, fudbaler Jang Bojsa
Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Jang Bojs u poslednjem kolu UEFA Lige šampiona na gostujućem terenu rezultatom 1:0 (0:0) i tako pobedom okončali takmičenje u Evropi. Strelac i heroj meča, bio je Gelor Kanga, koji je "projektilom" u 69. minutu doneo Zvezdi značajna finansijska sredstva koja dolaze sa pobedom u eliti.
Posle utakmice, za Arenu je govorio Darian Maleš, fudbaler Jang Bojsa. Švajcarski tim je takmičenje završio kao najgori timu u istoriji - bez bodova, i sa samo gol razlikom -21.
"Jeste veoma teška sezona. Bila je teška utakmica, i Zvezda je bolje odigrala i zasluženo pobedila. Šteta, glavu gore i idemo dalje", istakao je Maleš.
Zanimalo je naše reportere koliko mu mečevi sa crveno-belima znače, zbog njegovih srpskih korena?
"Puno mi znači, ja sam njen navijač, ali sam hteo da pobedim. Čestitke Crvenoj zvezdi", naglasio je Maleš.
Što se tiče izmene na poluvremenu, nije znao fudbaler Jang Bojsa zašto je to bio slučaj.
"Ne znam, moraću sa trenerom da pričam", kratak je bio igrač srpskih korena.
Jang Bojs je ove sezone promenio čak tri trenera, i sezonu u ervopskom takmičenju okončao na poslednjem mestu - kao najgora ekipa u istoriji takmičenja! Ostao je bez bodova, a takođe nikada viđenu gol razliku od -21.
"Nije laka sezona. Fali nam malo sreće, a nama samo ostaje da glava bude gore i da radimo. Biće bolje", rekao je Maleš.
Prošle sezone, švajcarski tim je titulu u domaćem prvenstvu proslavio uz prisustvo Novaka Đokovića na tribinama. Maleš je istakao da je njegovo prisustvo ulepšalo događaj, i nada se istom ishodu ove godine.
"Đoković je ipak Đoković. Bilo je stvarno fenomenalno. Mislim da je na toj utakmici bilo vrlo lepo. Da je još jednom proslavimo, bilo bi vrlo fino", završio je Darian Maleš.
Crveno-beli su takmičenje okončali na 29. mestu sa šest bodova, dok je Jang Bojs poslednji tim,
Iako je Nici jedan pogodak bio dovoljan za trijumf nad Nantom, fudbaleri Monaka morali su i te kako da se pomuče kako bi gostovanje Okseru napustili sa sva tri boda "u džepu".
U završnici karijere, vrhunski sportisti biraju između dve strategije. Jedna je "zlatni izlaz", Saudijska Pro liga i, drugačijom logikom, MLS, gde plate, poreski tretman i komercijalni paketi nude rekordne iznose.
Retko ko je tako duboko spojio modu i sport, ne samo kao sponzor, nego kao arhitekta vizualnog identiteta takmičenja, klubova i sportista, kao Giorgio Armani, italijanski modni guru koji nas je napustio prošlog četvrtka.
Bavarski gigant ostao je bez čak 17 igrača, a doveo je samo četvoricu koji realno ulaze u prvi tim. Nadzorni odbor eksplicitno je naložio smanjenje rostera.
Crvenoj zvezdi je ostala još jedna utakmica u UEFA Ligi šampiona gde će u poslednjem kolu ponovo gostovati u Bernu (sreda 21.00 TV Arena 1 Premium), baš kao i prošle sezone.
Iako je Nici jedan pogodak bio dovoljan za trijumf nad Nantom, fudbaleri Monaka morali su i te kako da se pomuče kako bi gostovanje Okseru napustili sa sva tri boda "u džepu".
Ostavite komentar