TSC ubedljiv u Ivanjici: Vicešampion se oporavio od Brage i "pregazio" Javor

20.08.2023 21:24
TSC ubedljiv u Ivanjici: Vicešampion se oporavio od Brage i "pregazio" Javor MN Press

TSC je u Ivanjici bio ubedljiv protiv Javora 3:0 (3:0) u okviru četvrtog kola Mozzart Bet Superlige Srbije, te je na taj način održao priključak za aktuelnim liderom tabele, Crvenom zvezdom.

Izabranici Žarka Lazetića su uspeli da se oporave od teškog poraza i eliminacije od Brage u kvalifikacijama za Ligu šampiona, što su i pokazali na današnjoj utakmici.

Vicešampion Srbije je već nakon prvog poluvremena već imao tri gola u rukama, a samim tim i obezbeđena tri boda. Prvi pogodak bio je delo Petra Stanića sa bele tačke u 20. minutu, da bi prednost udvostručio Saša Jovanović u 37.

Dilemu oko pitanja pobednika otklonio je Miloš Pantović sa jedanaest metara u 45. minutu, kada je poslao Strahinju Manojlovića u jednu, a loptu u drugu stranu mreže.