
pre 6 minuta 20: 34
Debi Džejmija Vardija lišen uzbuđenja: Kremoneze i Verona igrali bez golova
Posle više od dve decenije fudbala napustio je Veliku Britaniju, a debitantski nastup Džejmija Vardija u Seriji A nije opravdao očekivanja navijača.
Odbrambeni fudbaler Crvene zvezde Uroš Spajić istakao je da se oporavak od povrede bliži kraju i da će zvezdaši imati priliku uskoro da ga vide na terenu.
Spajić je pozvao navijače na utakmicu protiv TSC, ali i čestitao svim pravoslavnim vernicima predstojeći Vaskrs.
"Oporavak napreduje odlično. Priključio sam se ekipi i radim u punom trenažnom procesu. Odradio sam već tri cela treninga sa saigračima. Očekujem da tokom cele sledeće nedelje treniram u punom ritmu. Videćemo kako ću se osećati, da li ću već u subotu biti u konkurenciji za tim i utakmicu protiv TSC ili u nekom sledećem meču, ali je sada samo na meni kako ću se fizički osećati. Pitanje je trenutka kad ću se vratiti na teren, očekujem ubrzo da zaigram ukoliko sve bude išlo po planu", istakao je Spajić.
Pravi momenat da se iskusni štoper vrati na teren je upravo utakmica protiv TSC na kojoj igrači Zvezde već u subotu mogu da osvoje šestu uzastopnu titulu, a Spajić je imao poruku za sve zvezdaše.
"Utakmica protiv TSC je kao i svaka sledeća najvažnija, to je nešto što se podrazumeva i sa čim će se složiti svaki igrač Crvena zvezde. TSC se pokazao kao dobar protivnik, ne čudi što su drugi na tabeli, to i rezultati pokazuju, nalaze se ispred našeg večitog rivala. Dosta su nas namučili na poslednjoj utakmici u Bačkoj Topoli. Očekujem dobar meč, igraju lep fudbal. Veoma je bitno da naši navijači budu na stadionu, oni su nam najveća podrška i 12. igrač. Svakom fudbaleru je mnogo bitno da oseti atmosferu na "Marakani", daju nam dodatni vetar u leđa kad nas bodre u velikom broju, kao i uvek mnogo je lepše igrati pred punim tribinama. Očekujem da će ljudi doći da nas podrže u velikom broju, nadam se da ćemo ostvariti pobedu na našem stadionu i obezbediti 34. titulu u istoriji kluba", rekao je Spajić.
Praznična atmosfera je prisutna i u domu Uroša Spajića.
"Vaskrs ću naravno provesti u krugu porodice, kao što je to bio slučaj i za Veliki petak. Farbali smo jaja, tačnije ja sam više nadgledao. Sjajna je prilika da odmorim dobro i iskoristim ovih par dana kako bih onda od početka nedelje bio spreman za rad sa ekipom. Naravno iskoristio bih priliku i da zvezdašima poželim srećan Vaskrs, da uživaju u prazničnim danima, a onda da se već u subotu vidimo na "Marakani", zaključio je Uroš Spajić.
Nemačka je u Rigi savladala Tursku 88:83 i po drugi put postala prvak Evrope, osvojivši svetsko i kontinentalno zlato
U završnici karijere, vrhunski sportisti biraju između dve strategije. Jedna je "zlatni izlaz", Saudijska Pro liga i, drugačijom logikom, MLS, gde plate, poreski tretman i komercijalni paketi nude rekordne iznose.
Retko ko je tako duboko spojio modu i sport, ne samo kao sponzor, nego kao arhitekta vizualnog identiteta takmičenja, klubova i sportista, kao Giorgio Armani, italijanski modni guru koji nas je napustio prošlog četvrtka.
Bavarski gigant ostao je bez čak 17 igrača, a doveo je samo četvoricu koji realno ulaze u prvi tim. Nadzorni odbor eksplicitno je naložio smanjenje rostera.
Postoje različite vrste ronjenja: od rekreativnog, slobodnog (apnea), tehničkog, pa sve do speleoronjenja i istraživanja olupina.
19.01.2024 22: 54
Fudbaleri Crvene zvezde nalaze se na Kipru gde se pripremaju za nastavak sezone. Uroš Spajić je iskoristio slobodno vreme između treninga i utakmica i razgovarao sa ekipom TV Arena sport.
20.11.2023 14: 44
Defanzivac najtrofejnijeg srpskog kluba veruje da su crveno-belči spremni za brojne takmičarske obaveze do kraja fudbalske jeseni.
11.05.2023 15: 38
Defanzivac Crvene zvezde Uroš Spajić veruje da će navijači napuniti stadion 28. maja kada je planirana proslava titule.
14.09.2025 17: 58
Kada su svi očekivali da će mladi fudbaler samo "ćušnuti" loptu u praznu mrežu sa nekliko metata, ovaj se spetljao i lopta je otišla van terena.
YouTube
pre 21h
YouTube
pre 21h
YouTube
pre 22h
pre 7 minuta 20: 34
Posle više od dve decenije fudbala napustio je Veliku Britaniju, a debitantski nastup Džejmija Vardija u Seriji A nije opravdao očekivanja navijača.
pre 45 minuta 19: 56
UEFA Liga šampiona sprema se za drugu sezonu promenjenog formata u kom će se za "ušati trofej" boriti čak 36 ekipa. Ali i pored povećanja broja članova - srpskih predstavnika jedva da ima...
pre 1 sat 19: 36
Evropska fudbalska unija (UEFA) prihvatila je danas zahtev Srbije da se meč grupe K protiv Albanije u okviru kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2026. odigra u Leskovcu.
pre 1 sat 19: 20
Nekadašnji francuski fudbalski reprezentativac Samjuel Umtiti saopštio je da je završio igračku karijeru, preneo je danas francuski Ekip.
Ostavite komentar