srb
• najnovije

Autor: Sašo Ilijoski

11.04.2023 19:15
Posle dva prekida, utakmica Čukarički - Partizan je prekinuta i neće biti nastavljena danas već u sredu od 18.00 časova MN Press

Derbi utakmica 30. kola Mozzart bet Superlige između Čukaričkog i Partizana, posle dva prekida zbog ispada navijača crno-belih, definitivno je prekinuta u 22. minutu i nova je zakazana za sredu od 18.00 časova. Ovo je epilog velikog protesta navijača crno-belih koji su od šestog minuta prekidali meč ubacivanjem baklji, a zatim i stolica na teren.

Fudbal se igra zbog publike, a tužno je kad navijači svoje nezadovoljstvo iskazuju kao ultrasi Partizana na meču sa Čukaričkim. Grupa od nekoliko stotina "grobara" je od šestog minuta ubacivala baklje na teren i prekidala meč. Sudija Milan Mitić i delegat Vladan Dinić su u 17. minutu povukli igrače u svlačionicu kako bi se ispraznio taj deo tribine.

Žandarmerija je reagovala, uz otpor je uspela da isprazni deo "Istoka", pa je meč bio nastavljen posle 15-tak minuta. Igralo se manje od 120 sekundi kada je pomoćni sudija Miloje Milićević bio gađan stolicom. Pošto je na teren bačena i druga stolica, susret je ponovo bio prekinut u 22. minutu i dat je nalog da se isprazni cela tribina. Tužna slika na Banovom brdu.

Kada se ispraznila cela tribina, na zahtev igrača doneta je odluka da meč danas definitivno bude prekinut i nastavljen u sredu od 18.00 časova.

Čukarički - Partizan 0:0 - prekid u 22. minutu

Stadion: Čukaričkog.
​Sudija: Milan Mitić.

ČUKARIČKI: Popović – Stevanović, Drezgić, Pankov, Tošić – Kovač, Docić – Lučić, Tomović, Ivanović – Badamosi.

PARTIZAN: Stevanović – Filipović, Saničanin, Vujačić, Urošević – Fejsa, Pantić – Menig, Natho, Jović – Rikardo Gomeš.

Sreda

Radnički Niš – Javor 16.00 (TV Arena 1 Premium)
Radnik – Napredak 18.00 (TV Arena 1 Premium)

(UŽIVO) Čukarički - Partizan 0:0 prekid u 22. minutu

11.04.2023. 19:16

Meč definitivno prekinut, igraće se sutra od 18.00 časova

Meč Čukarički - Partizan je definitivno prekinut. Novi je zakazan za sredu od 18.00 časova.

11.04.2023. 18:50

Poluvreme na Voždovcu, TSC vodi 2:1

Poluvreme je na Voždovcu, TSC vodi 2:1 posle preokreta. Poveo je domaćin preko Todorovića, izjednačio je Saša Jovanović a prednost gostima iz Bačke Topole doneo je Petzar Ratkov.

11.04.2023. 18:47

22. minut: Drugi prekid na Banovom brdu, moraće cela tribina da se isprazni

Haos na Banovom brdu se nastavlja. Drugi put je ubačena stolica na teren i sudija Mitić je ponovo povukao igrače u svlačionicu dok se ne isprazni cela istočna tribina. Mučne scene u režiji navijača crno-belih.

(VIDEO) Drugi prekid na Banovom Brdu

11.04.2023. 18:43

18. minut: Ponovo prekid, pomoćni sudija gađan stolicom!

Nije prošlo ni minut, a sudija Mitić je morao ponovo da prekine meč jer je sa tribine neko stolicom gađao pomoćnog sudiju Miloja Milićevića.

11.04.2023. 18:40

Žandarmerija uz otpor ispraznila tribinu sa "grobarima". meč je nastavljen od 17. minuta

Žandarmerija je uz otpor navijača Partizana uspela da isprazni tribinu i Milan Mitić je nastavio meč od 17. minuta.

11.04.2023. 18:32

30. minut: Neverovatan kiks Katića, TSC vodi protiv Voždovca 2:1

TSC je u 30. minutu došao do preokreta na Voždovcu i golom Petra Ratkova vodi 2:1. Golman domaćina Katić je imao loptu u nogama, odugovlačio je sa izbacivanjem, Ratkov mu je ušao u blok i lopta se odbila u mrežu. Neverovatan kiks golmana Voždovca.

11.04.2023. 18:26

22. minut: Delegat i sudija Mitić traže da "grobari" napuste tribine, igrači u svlačionici

Sudija Milan Mitić i delegat meča Vladan Dinić povukli su ekipe sa terena, odluka je da se deo tribine sa najvatrenijim navijačima Partizana isprazni. Videćemo koliko će prekid trajati.

11.04.2023. 18:49

(VIDEO) Prekid na Banom Brdu

11.04.2023. 18:25

22. minut: TSC izjednačio protiv Voždovca

TSC je golom Saše Jovanovića izjednačio protiv Voždovca u 22. minutu na 1:1.

11.04.2023. 18:22

18. minut: Opet prekid, Mitić i delegat na potezu

Ne daju navijači Partizana da se igra derbi. Ponovo su ubacili baklju na teren i Mitić je ponovo prekinuo meč. Konsultuje se sa delegatom Vladanom Dinićem i videćemo kakvu će odluku doneti.

11.04.2023. 18:16

12. minut: Treća bakljada "grobara" i opet prekid

Sudija Mitić je morao da prekine meč posle treće bakljade navijača Partizana koji stalno ubacuju baklje na teren. Delegat meča se još ne odlučuje za neke radikalnije reakcije. Meč je nastavljen posle dva minuta.

11.04.2023. 18:14

13. minut: Voždovac vodi protiv TSC 1:0

Voždovac je poveo u 13. minutu protiv TSC 1:0. Strelac je bio Teodorović koji je sa pet metara provukao loptu ispod golmana.

11.04.2023. 18:13

10. minut: Tvrdo na početku, mnogo borbe i grešaka

Očekivano tvrd početak meča, značaj je veliki pa su i igrači nervozni. Čukarički malo više pritiska, ali se mnogo i greši, pa za sada nema opasnosti pred oba gola. Partizan čeka tranziciju, za sada ne uspeva da dođe do prave igre i kontrole meča. Navijači crno-belih, njih nekoliko stotina u dva navrata su prekidali meč ubacujući baklje na teren.

11.04.2023. 18:03

Počeo je derbi na Banovom Brdu

Počeo je derbi meč 30. kola Mozzart bet Superlige na Banovom Brdu. Čukarički "brani" treće mesto, Partizan juri pobedu kako bi bio najmanje trećeplasiran. Očekivalo se da će meč pratiti više gledalaca, na tribinama je oko 500 ljubitelja fudbala bar na početku susreta.

11.04.2023. 17:46

Fuseni Dijabate nije ni na klupi

Fuseni Dijabate vratio se u Beograd, ali trener Partizana Igor Duljaj odlučio je da na njega ne računa ni na derbi meču protiv Čukaričkog. Krilni napadač nije u protokolu za meč.