Sa druge strane Finiks sada računa na Džejlena Grina, Dilona Bruksa, Kamana Maluaha, Rašira Fleminga, Kobija Breaa, Dakvona Plaudena i pik druge runde.
Srpski stručnjak je bio i selektor Irana i Slovenije. Kovač je u klupskoj karijeri trenirao Radnički iz Kragujevca, Peruđu, Halkbank, Belgorod, Jastrzebski, Top volej, Skra Belhatov,
Navijači Partizana izazvali dva prekida na Banovom brdu: Utakmica odložena za sredu
komentari (0)
Autor: TV Arena sport
11.04.202318:45
MN Press
Ogorčeni zbog loših rezultata i celokupnim stanjem u kojem se nalazi FK Partizana, najvatrenije prostalice crno-belih stigle su na Banovo brdo, na derbi utakmicu 30. kola Mozzart Bet Superlige protiv Čukaričkog, sa namerom da izkažu nezadovoljstvo i da jasno stave do znanja aktuelnoj upravi kluba da ih više ne žele na mestu na kojem se i dalje nalaze.
Meč je počeo, a sa tribine gde su bili smešteni Grobari nisu prestajale uvrede na račun rukovodstva...
Od šestog minuta navijači su ubacivali i baklje na teren i tada je usledila prva "pauza". Delegat Vladan Dinić se u prvi mah nije odlučio za neke radikalnije reakcije, te je meč nastavljen posle dva minuta.
Međutim, sudija Milan Mitić je morao da prekine susret posle treće bakljade navijača Partizana. On i delegat Dinić su povukli ekipe sa terena, dok se tribina sa najvatrenijim pristalicama Partizana ne isprazni.
Utakmica je nastavljen, ali je ubrzo nakon toga u teren ubačena i stolica, pa je onda odlučeno da se igra ovaj put ne nastavi, već da se meč odloži za 24 sata.
Fudbaleri Partizana savladali su Čukarički u 28. kolu Mozzart bet Superlige Srbije na Banovom brdu rezultatom 1:0 (1:0), i tako nastavili seriju od pet pobeda u okviru domaćih takmičenja.
Fudbaleri Partizana savladali su Čukarički u 28. kolu Mozzart bet Superlige Srbije na Banovom brdu rezultatom 1:0 (1:0), i tako nastavili seriju od pet pobeda u okviru domaćih takmičenja.
Utakmica između Čukaričkog i Partizana igra se u nedelju 16. marta sa početkom u 18.05. Pre toga "brđani" će odigrati i utakmicu Kupa Srbije sa Radničkim iz Niša. Ipak, ova utakmica biće odigrana na stadiona Voždovca.
Sa druge strane Finiks sada računa na Džejlena Grina, Dilona Bruksa, Kamana Maluaha, Rašira Fleminga, Kobija Breaa, Dakvona Plaudena i pik druge runde.
Srpski stručnjak je bio i selektor Irana i Slovenije. Kovač je u klupskoj karijeri trenirao Radnički iz Kragujevca, Peruđu, Halkbank, Belgorod, Jastrzebski, Top volej, Skra Belhatov,
Najbolji teniser svih vremena, Novak Đoković igraće u ponedeljak od 14.30 časova protiv Australijanca Aleksa de Minora u osmini finala Vimbldona, saopštili su organizatori.
Selektor ženske odbojkaške reprezentacije Srbije, Zoran Terzić objavio je spisak od 16 igračica za predstojeću, treću nedelju Lige nacija, saopšteno je danas iz Odbojkaški savez Srbije.
Pobedu fudbalera Intera iz Majamija nad Montrealom u okviru MLS šampionata (4:1) obeležio je Lionel Mesi koji je na tom susretu uradio nešto što nije niko još od 2012. godine.
Dyn Media je, kako je Bloomberg News izvestio u oktobru, u saradnji s UniCredit bankom istraživala interesovanje TV emitera i finansijskih investitora.
Kada je Oklahoma City Thunder postao NBA prvak 2025. godine, analitičari su slavili sistem koji omogućava malim tržištima da dosegnu vrh. Međutim, dok je sportska meritokratija trijumfovala, publika nije bila impresionirana.
New Balance, brend dugo poznat po patikama za trčanje, ulazi na košarkašku scenu, a njihov izbor je 18-godišnji Cooper Flagg, krilni igrač visok 206 cm sa Duke univerziteta.
Fudbaleri Partizana došli su do četvrte vezane pobede u Mozzart bet Superligi Srbije savladavši Čukarički na stadionu u Humskoj rezultatom 3:1 (0:1). Strelci za crno-bele bili su Bibras Natho (54), Aleksandar Filipović (65) i Aldo Kalulu (89), dok je vodeći gol za goste postigao Mihajlo Cvetković (24).
"Odlična ekipa, iako nisu krenuli najbolje. Imali su dosta problema na startu sezone, ali Partizan ima igrače sa ekstra kvalitetom. Ako bih nekog morao da izdvojim, to su sjajni stranci, ali i dvojica bivših igrača Čukaričkog, Stefan Kovač i Đorđe Jovanović", rekao je kapiten tima sa Banovog brda uoči okršaja.
Parma je u potrazi za centarforom, jer su prodali Bonija Interu, a Ivanović im nije nepoznat. Sezonu 2022/23 je proveo u Sampdoriji na pozajmici. Igrao je uglavnom za ekipu do 19 godina, ali je upisao i seniorski debi.
Ostavite komentar