
pre 2 sata 22: 57
Novo saopštenje Reala: Igramo finale Kupa, nikad nismo razmišljali drugačije
Finale Kupa Kralja između Reala i Barselone (subota, 22.00, TV Arena 1 Premium) će se igrati.
Fudbaleri Partizana odlično su započeli prolećni deo sezone - nanizali su tri pobede u februaru (Javor, IMT, Radnik), a uspešnu seriju pokušaće da nastave i protiv "fenjeraša" Železničara danas u Humskoj (18:30, Arena 1 Premium) u sklopu 23. kola Mozzart Bet Superlige.
Susret na našem drugom najvećem stadionu biće imperativan za obe ekipe zbog očiglednih razloga. Zbog psihološke prednosti nad gradskim rivalom, crno-beli moraju da zadrže i taj bod razlike, dok se Pančevci bore da ostanu u eliti. A, sudeći prema njihovim skorašnjim partijama, crno-bele ne očekuje uopšte tako lak zadatak kao što se na prvi pogled stiče.
Zbog suspenzije, Aleksandra Jovanovića, zameniće na golu Partizana - Miloš Krunić. Mateuš Saldanja je upitan pošto je derbi sa Crvenom zvezdom "odmah iza ugla", dok bi crno-beli trebali da budu jači za Ksandera Severinu, koji je izmirio odnose sa upravom kluba nakon drame oko neisplaćenih bonusa.
"To je pukotina koja se pojavila i brzo je sanirana. Znate kako je bilo u prošlosti. Najvažnije je da smo brzo reagovali, za razliku od prethodnih slučajeva kad smo radili samo do 16 časova, samo smo svi ostajali do kasno u noć i bili ažurni kako bi se Severina što pre vratio. Ekipa ga je prihvatila na najbolji mogući način i time bih stavio tačku", rekao je trener Partizana Igor Duljaj na konferenciji za medije.
Ulaz u Humsku biće ujedno slobodan za sve navijače.
"Raduje me što je rukovodstvo omogućilo besplatan ulaz. Verujem da će biti dosta navijača koji će moći da uživaju u dobroj igri. Popunite zapad i istok, roditelji neka dovedu decu da gledaju idole, a oni će vam se odužiti na najbolji način. Znam da publika neće biti na južnoj tribini, ali će se vratiti na nju jednog dana. Što nas je više, biće nam lakše. Mi ne tražimo pažnju, samo poštovanje. Kao što ćemo ukazati svakom našem protivniku poštovanje. To je sportska priča, ništa više", dodao je trener Partizana.
Mozzart Bet Superliga, 23. kolo
petak
Radnički 1923 - IMT 1:0 (1:0)
/Gluščević 15/
Čukarički - Napredak 2:1 (0:1)
/Miladinović 48, Pavkov 89 - Bastajić 45+3/
subota
Javor Matis - Vojvodina 14.00 (TV Arena sport 4)
TSC - Crvena zvezda 16.00 (TV Arena 1 Premium)
Partizan - Železničar 18.30 (TV Arena 1 Premium)
nedelja
Novi Pazar - Mladost 14.30 (TV Arena sport 3)
Voždovac - Spartak 16.30 (TV Arena sport 3)
Radnički Niš - Radnik 18.30 (TV Arena sport 3)
Ulazak hrvatske zvezde Luke Modrića u vlasničku strukturu Swansea Cityja nije slučajanost, već strateški spoj sportskog instinkta, poslovne znatiželje i globalnog brendiranja.
Puma je tek 2021. ponovo ušla u segment ozbiljnog trčanja i pokušava da nadoknadi zaostatak.
Ova investicija dolazi u trenutku kada platforme za striming kao što su Netflix i Disney+ sve više podstiču nezavisne filmske producente, nudeći globalnoj publici distribuciju njihovih filmova.
Dončićev odlazak bio je najveći test za tim otkako su milijarderka Miriam Adelson i njena porodica kupili kontrolu nad timom pre više od godinu dana od Marka Cubana, s kojim se nisu konsultovali oko ovog transfera.
Potezom koji iznova potvrđuje rastući trend sportskih investicija među aktivnim i bivšim profesionalnim sportistima, Modrić je postao manjinski suvlasnik engleskog kluba Swansea City AFC.
06.09.2024 18: 49
Crno-beli su očekivali ispomoć u napadu, ali izgleda da će ga čekati još neko vreme...
18.08.2024 13: 59
Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde blizu je prelaska u Humsku 1.
15.08.2024 20: 34
Nekadašnji igrač Partizana istakao je kako ponude domaćih klubova nisu primamljive, makar zasad...
03.08.2024 17: 56
"Arhivirali smo dvomeč sa Dinamom Kijev i moramo da se bavimo konkretnim stvarima. U fudbalu je već juče daleka prošlost. Više se bavimo našim problemima, koje imamo kao ekipa", istakao je stručnjak crno-belih.
pre 2 sata 22: 57
Finale Kupa Kralja između Reala i Barselone (subota, 22.00, TV Arena 1 Premium) će se igrati.
pre 3 sata 22: 42
PSŽ poražen od Nice 1:3 (1:1) u 31. kolu Lige 1.
pre 3 sata 22: 20
Osvajač nekoliko titula prvaka Nemačke nije uspeo da iskoristi terensku nadmoć protiv mnogo slabije rangiranih gostiju.
pre 5 sati 20: 36
Lider Premijer lige Rusije pobedio Dinamo na gostovanju 3:2 (2:1).
Ostavite komentar