Smena trenera urodila plodom: Napredak nosi tri boda iz Ivanjice

27.10.2023 19:53
Smena trenera urodila plodom: Napredak nosi tri boda iz Ivanjice Twitter/FK Napredak

Čini se da je smena trenera bila upravo ono što je bilo potrebno ekipi Napretka. Nakon što je Dragan Perišić otišao, na njegovo mesto je kao privremeno rešenje stigao Mladen Dodić i odmah upisao pobedu na Javorom u Ivanjici 2:0 (2:0).

Iako je delovalo da je prvo poluvreme bilo statistički poprilično izjednačeno, ključna razlika je bila to što su Kruševljani iskoristili svoje dve šanse i tako već u 19. minutu imali prednost od dva gola.

Oba pogotka su došla preko iskusnog Milana Bojovića. Bivši igrač Mladosti iz Lučana je tresao mrežu u 11. minutu i osam minuta kasnije je ponovo bio precizan nakon sjajnog centaršuta Zličića iz kornera.

Napredak je pobedom otišao na 11 bodova i nalaze se na 13. mestu, dok je Javor ostao na 10. poziciji i 14 osvojenih poena.