Bez pobednika u Udinama: Salernitana i Udineze igrali 1:1

02.03.2024 16:56
Fudblaeri Udinezea Tanjug/Andrea Bressanutti/LaPresse via AP
Fudblaeri Udinezea

Fudbaleri Udinezea i Salernitane remizirali su 1:1 (1:1) u meču 27. kola italijanske Serije A

Susret u Udinama bio je dinamičan. Videli smo preko 30 šuteva sa obe strane, nešto veći broj prilika za Udineze, koji je, može se reći, kontrolisao dešavanja na terenu sve do crvenog kartona Ebozelea.

Od tog 64. minuta, malo se promenila dinamika na terenu, Salernitana se okuražila, počela više da preti. U nekoliko situacija je i pogodila okvir gola u drugom poluvremenu.

Sjajnu priliku u samoj nadoknadi imao je i Kandreva, kada je šutirao tik iznad prečke. Ali, nije uspela da iskoristi brojčanu prednost.

Domaći tim se dobro branio, u nekoliko navrata je uspeo i da zapreti u drugom delu igre, ali ni oni nisu imali više raspoloženih strelaca.

Oba gola postignuta su u prvom poluvremenu. Čaouna je doveo Salernitanu u vođstvo u 10. minutu, da bi izjednačujući pogodak za Udineze postigao Kamara u nadoknadi prvog poluvremena.