Mohamed Salah Liverpul Saudijska Arabija | Arena Sport
srb
najnovije
Premijer liga

Salah ostaje u Liverpulu: Oglasio se Egipćaninov agent - Da je hteo da ode ne bi potpisao novi ugovor

komentari (0)

Autor: TV Arena sport

25.08.2023 09:48
Salah ostaje u Liverpulu: Oglasio se Egipćaninov agent - Da je hteo da ode ne bi potpisao novi ugovor Tanjug/AP Photo/Rui Vieira

Egipatski fudbaler, Mohamed Salah, prethodnih dana se našao u žiži javnosti zbog interesovanje Al Itihada za njegove usluge. Međutim, deluje da od toga nema ništa.

Mnogo igrača je u ovom prelaznom roku napustili evropski fudbal i kako bi otišlo u Saudijsku Arabiju. Pominjalo se da bi to mogao da bude slučaj i sa napadačem Liverpula, ali to se, bar za sada neće desiti.

 

 

Naime, kako navodi britnaski "BBC", Liverpul ne planira da ostane bez brzonogog Egipćanina, a glasine je demantovao čak i sam agent fudbalera, Rami Abas:

"Mohamed ostaje posvećen Liverpulu. Da smo razmatrali odlazak sa Enfilda, novi ugovor ne bi bio potpisan", napisao je Abas na svom tviter profilu.

Podsetimo, Egipćanin je u dresu "redsa" upisao 307 nastupa na kojima je uspeo da postigne čak 187 golova, čime je pre nekoliko dana pretekao Stivena Džerarda na večnoj listi strelaca.

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Ostavite komentar

Zašto investitori kupuju mreže fudbalskih klubova i šta to znači za sam sport

Multi-club ownership (MCO) poslednjih godina postao je jedan od najvažnijih poslovnih modela u fudbalu. Ideja je relativno jednostavna: isti investitor, fond ili poslovna grupa kontroliše više klubova istovremeno, često u različitim ligama i državama. Umesto jednog kluba kao izolovane investicije, vlasnici grade mrežu klubova koji funkcionišu kao povezan sistem.