pre 3 sata 23: 32
Obradović posle Borca: Pokuševski tražio izmenu nakon sudara, Parker povredio prst
Trener Partizana Željko Obradović govorio na konferenciji za medije posle pobede nad Borcem u Beogradu.
Tanjug/AP Photo/Dave Thompson
Portugalski reprezentativac, Bernardo Silva, doneo je odluku da ne napušta Mančester siti ovog leta, već da potpiše produženje ugovora, prenosi "Mundo Deportivo".
Dvadesetdevetogodišnji vezista je na kraju prošle sezone najavio mogućnost da nastavi karijeru u Barseloni. Aktuelni ugovor sa "građanima" mu ističe u junu 2025. godine, a kako "Mundo Deportivo" navodi, portugalski fudbaler je poručio čelnicima da prihvata ponudu za produženje ugovora.
Silva bi trebalo do kraja avgusta i zvanično da produži saradnju sa aktuelnim šampionom Evrope. Španski mediji navode da je Portugalac odlučio da ostane u Mančester sitiju, pošto se Barselona našla u velikim finansijskim problemima.
Silva je odigrao 308 utakmica za Mančester siti i postigao je 55 golova. Sa engleskim klubom osvojio je 14 trofeja.
Real Madrid, najvredniji fudbalski klub na svetu i jedini sa godišnjim prihodima iznad milijardu evra, priprema se za najosetljiviju promenu u svojoj istoriji dugoj 123 godine.
Kompanija 777 Partners je stekla udele u sedam fudbalskih klubova i bila je blizu kupovine Evertona.
Nova, 80. po redu NBA sezona počinje u utorak, a otvorit će je aktualni prvaci Oklahoma City Thunder ogledom s Houston Rocketsima.
Na skupštini European Football Clubs (EFC) u Rimu, predsednik UEFA Aleksander Čeferin upozorio je da evropski fudbal mora ostati otvoren, inkluzivan i zasnovan na sportskom meritornom principu.
Golf rizort Donalda Trumpa u Škotskoj i u 2024. godini završio je u minusu, trinaestu godinu zaredom.
21.04.2025 19: 15
Jasno je da Bernardu neće biti teško da nađe novi klub jer bi ga mnoge ekipe rado videle u svojim redovima. On se najviše povezuje sa Barselonom, ali čini se da ni povratak u Benfiku nije isključen.
16.12.2024 11: 02
Portugalac u redovima prvaka Engleske (samo)kritičan zbog serije očajnih rezultata "građana".
20.09.2024 20: 00
"Za mene je privilegija igrati za Barselonu. Možda bi sve bilo drugačije da su bile druge okolnosti. Teško iskustvo, ali u isto vreme fantastično. Ne žalim ni zbog čega", rekao je Nemac o svojoj godini u Kataloniji.
10.06.2024 14: 17
Pep Gvardiola je jasno rekao da nema nameru da se vraća u Barselonu po isteku ugovora sa Mančester sitijem.
YouTube
pre 9h
YouTube
pre 9h
pre 4 sata 22: 38
Okončani su današnji mečevi u Seriji A...
pre 5 sati 21: 40
"Ne želim da izgubim fokus sa bitnog. Vini je dao mnogo. Postoje različite ličnosti u timu i to mora da se razume. Pričaćemo, naravno. Sad ćemo da uživamo u pobedi.“
pre 6 sati 21: 15
Ekipa iz Viga u samoj završnici stigla do konačnog preokreta - 3:2.
pre 6 sati 20: 50
U velikim problemima je fudbalska reprezentacija Srbije pred nastavak kvalifikacionog ciklusa za Svetsko prvenstvo 2026. godine u Severnoj Americi.
Ostavite komentar