Notingem sa igračem manje izborio bod protiv Brentforda

Autor: Kosta Simetić

01.10.2023 17:12
Notingem sa igračem manje izborio bod protiv Brentforda Tanjug/Nigel French/PA via AP

Fudbaleri Notingema i Brentforda remizirali su 1:1 (0:0) u 7. kolu engleske Premijer lige.

Domaćini su poveli u prvo delu utakmice preko Taiva Avonjija, ali je njegov pogodak poništen zbog ofsajda.

Veliki problem za Notingem Forest napravio je Musa Niakate koji je u 30. minutu zaradio prvi, a onda u 57. i drugi žuti karton.

Igrači Brentforda su prednost igrača više odmah iskoristili, pošto je Matijas Jensen proigrao Kristijana Norgarda, a ovaj pogodio za vođstvp gostiju.

Ipak, ta prednost nije dugo trajala, pošto je Nikolas Domingez u 65. minutu nakod dodavanja Harija Tofola poravnao na 1:1.

Brentford je do kraja igrao napadački, ali se Forest sjajno branio i uspeo sa 10 fudbalera u polju da izbori makar bod.