Ren u isčekivanju Matića demolirao Ren, Strazbur bolji od Liona

Autor: Kosta Simetić

13.08.2023 22:46
Ren u isčekivanju Matića demolirao Ren, Strazbur bolji od Liona Guliver

Fudbaleri Rena rutinirali su na startu Lige 1 Mec 5:1 (1:1) i tako upisali prva tri boda u sezoni 2023/24.

Ren će uskoro biti jači za srpskog fudbalera Nemanju Matića koji danas došao da gleda svoje buduće saigrače, a na tribinama su bili prisutni i skauti Mančester sitija koji su posmatrali Žeremija Dokua.

Za vođstvo Rena u 20. minutu pobrinuo se Arnaud Kalimuendo, Jusef Maziz je svega minut kasnije poravnao na 1:1, ali je onda usledila kiša golova domaćina.

Mrežu gostiju redom su tresli Amine Guiri, Doku i Ibrahim Salah koji je postigao dva gola u roku od četiri minuta.

U poslednjem meču večeri Strazbur je na svom terenu bio bolji od Liona 2:1 (0:0). Iako je Olipmik bio konkretniji rival, domaćini su iskoristili svoje šanse i zahvaljujući Žan Belegaru i Lebu Motibi došli do početna tri boda. Počasni pogodak za Lion delo je Nikolasa Taljafika.