pre 6 minuta 12: 54
Nema više gledanja kroz prste: Monako izbačen i kreće od nule!
Sunovrat nedavnog finaliste Evrolige...
Tanjug/AP Photo/Jeremias Gonzalez
Nemanja Matić i Ren nemaju više budućnost, jer je danas srpski internacionalac sa poorodicom vozom napustio ovaj grad!
Prema navodima francuskih medija, Matić je bio na stadionu, ispraznio je svoj ormarić sa opremom, ugasio društvene mreže i sa porodicom otišao na voz i otišao u nepoznatom pravcu.
Matić i Ren su već nekoliko nedelja u nekom "stend baj" stanju, jer srpski vezni igrač želi iz porodičnih razloga da napusti klub. Naime, u gradu ne postoji internacionalna škola, pa mu je porodica na prvom mestu i zatražio je raskid ugovora ili transfer.
Lion želi da ga dovede, poslao je dve ponude na adresu Rena i obe su bile odbijene. Preema navodima medija, Matić je jednom prilikom nagovestio da je spreman da završi karijeru ako ne postigne rešenje sa Renom. Videćemo da li ovaj odlazak možda i nagoveštava takav kraj.
Matić i u 35. godini može mnogo da ponudi na terenu, ove sezone je na 19 mečeva u Renu imao tri asistencije, bio stožer ekipe. Nije bio i najzadovoljniji kvalitetom tima, jer su mu prošlog leta drugačiju priču složili Francuzi.
Nekadašnji srpski reprezentativac je u karijeri igrao za Jedinstvo, Kolubaru, Košice, Čelsi, Vitese, Benfiku, Mančester junajted i Romu. Za Srbiju je na 48 mečeva bio sterlac dva gola, posle Mundijala u Rusiji 2018. godine, odigrao je UEFA Ligiu nacija, kvalifikacije za EURO 2020 i posle duela sa Luksemburgom 10. septembra odlučio da završi internacionalnu karijeru.
U Velikoj Britaniji se vodi postupak protiv Manchester Cityja zbog kršenja pravila Premijer lige i UEFA, a nepovoljna presuda mogla bi da naruši odnose te zemlje i vlasnika kluba iz UAE.
Dušan Vlahović je sa 26 godina napustio Juventus i potpisao trogodišnji ugovor s Beşiktaşem. Mohamed Salah je nakon devet sezona u Liverpoolu otišao u Trabzonspor.
Samo nekoliko meseci pre prelaska u Lakerse, firma u vlasništvu LeBrona Jamesa uzela je kredit od gotovo 300 miliona dolara od dve životne osiguravajuće kompanije.
Romanov slučaj je zanimljiv i izvan sveta sporta. On pokazuje kako funkcioniše ekonomija pažnje, u kojoj novinari postaju preduzetnici a publika tržište. Reputacija postaje ključna poslovna prednost, a nju italijanski novinar, sada kreator sadržaja, sve više gubi.
Finansijski detalji nisu poznati, ali sva tri ugovora imaju gotovo istu strukturu: Gemini dobija ekskluzivan status u kategoriji veštačke inteligencije, dok Pixel postaje zvanični partner za mobilne telefone.
28.09.2025 22: 40
"Lavovi" slavili protiv Lila sa 1:0 na gostovanju u 5. kolu Lige 1.
14.09.2025 22: 50
Crveni karton Mortona doprineo da Lion prokocka vođstvo i izgubi 3:1 od Rena.
14.08.2025 18: 24
Srpski as je imao još godinu dana ugovora, ali su se dve strane složile da je vreme za rastanak.
10.08.2025 15: 36
Direktor Metje Luj-Žan ističe da će se ubrzo rešiti status sa srpskim veteranom.
pre 35 minuta 12: 26
Bio je viđen u Juventusu, ali ostaje u Premijer ligi.
pre 53 minuta 12: 08
Priznaje, nikada u Humskoj nije bila gora situacija...
pre 58 minuta 12: 03
Totenhem dovodi Ilimana Endiajea, dok se Rišarlison vraća u Everton, ali će dva transfera biti realizovana kao odvojeni poslovi.
pre 1 sat 11: 29
Fantastična predstava novog-starog napadača Železničara protiv Radnika iz Surdulice.
Ostavite komentar