pre 6 minuta 16: 19
I navijači Zvezde ga se sećaju: Reprezentativac Gibraltara stigao u srpsku prestonicu, u OFK Beogradu vizira kartu za "Marakanu"
Mogao bi mnogo toga da donese "romantičarima".
TV Arena sport
Sevilja će večeras od 21.00 (TV Arena 2 Premium) dočekati Seltu na "Ramon Sančez Pishuanu" u okviru 28. kola španske Primere.
Domaći imaju veoma lošu sezonu, s obzirom na to da se nalaze na 13. mestu tabele sa svega 31 osvojenim bodom nakon 27 odigranih kola, što je samo četiri poena iznad zone ispadanja.
Uprkos loših rezultata u domaćem prvenstvu, Sevilja je u Ligi Evrope uspela da se plasira u četvrtfinale, gde će odmeriti snage sa Mančester junajtedom.
U prvoj polusezoni, Celta i Sevilja su u Vigu remizirali rezultatom 1:1 kada je strelac za domaćina bio Gabri Veiga, a za goste Kike Salas.
Trener Sevilje, Hoze Luis Mendilibar na ovom meču neće moći da računa na suspendovanog Lukasa Okamposa, dok su pod upitnikom Karim Rekik, Papu Gomez i Markao.
Sa druge strane, Selta je na osmom mestu tabele sa 35 osvojenih bodova. Ekipa iz Vige je u veoma dobroj formi s obzirom na to da je vezala šest utakmica bez poraza, a poslednji je doživela protiv Atletiko Madrida početkom februara.
Trener Selte, Karlos Karvaljal, na ovom meču neće moći da računa na Agustina Mačesina, Gabrija Veigu, Augusta Solarija, Dijega Alveša i Oskara Mingezu.
Na prethodnih 20 mečeva ovih timova Sevilja je slavila devet puta, Selta pet, dok je u šest navrata bilo nerešeno.
Primera, 28. kolo:
Petak
Sevilja - Selta 21.00 (TV Arena 2 Premium)
Subota
Osasuna - Elče 14.00 (TV Arena sport 1)
Espanjol - Atletik Bilbao 16.15 (TV Arena sport 8)
Real Sosijedad - Hetafe 18.30 (TV Arena sport 1)
Real Madrid - Viljareal 21.00 (TV Arena 3 Premium)
Subota
Real Valjadolid - Majorka 14.00 (TV Arena 3 Premium)
Betis - Kadiz 16.15 (TV Arena 3 Premium)
Almerija - Valensija 16.30 (TV Arena 3 Premium)
Rajo Valjekano - Atletiko Madrid 21.00 (TV Arena 1 Premium)
Ponedeljak
Barselona - Đirona 21.00
Od svetskog prvenstva u fudbalu 2026. deli nas još samo nešto više od nedelju dana.
Fudbalski i politički projekat Viktora Orbana u Mađarskoj, dug 16 godina, počinje da se raspada nakon njegovog izbornog poraza, ostavljajući iza sebe snažno državno finansiran sistem sa brojnim kontroverzama i neostvarenim ciljevima.
Fudbal se gledao ranije, gledaće se i kasnije. Medijska industrija sada samo intenzivnije monetizuje sadržaje u kojima vidi najveću vrednost.
Kada je David Beckham 2007. potpisao ugovor s LA Galaxyjem, malo ko je obraćao pažnju na jednu klauzulu zakopanu u pravnom dokumentu.
Doping je u sportu decenijama imao jasan poslovni status. Bio je reputacioni rizik, pravni problem, PR katastrofa i razlog zbog kojeg se ruše karijere, brišu rekordi i oduzimaju medalje. Sada prvi put ima i berzanski tiker. To je najvažnija promena u priči o Enhanced Gamesu.
23.04.2023 23: 04
Sevilja je golovima Rafe Mira i Jusufa En-Nesirija zabeležila veoma važnu pobedu nad Viljarealom i odmakla na osam bodova od zone ispadanja.
16.04.2023 23: 07
Sevilja pobedila Valensiju na "Mestalji" rezultatom 2:0 u okviru 29. kola španskog prvenstva.
26.02.2023 23: 04
Uprkos tome što je srpski reprezentativac, Nemanja Gudelj, postigao spektakularan gol, njegova ekipa je na svom terenu poražena sa 3:2.
02.06.2026 21: 50
Prošla sezona bila je kao iz snova za Petra Stanića...
pre 7 minuta 16: 19
Mogao bi mnogo toga da donese "romantičarima".
pre 41 minut 15: 45
Jedan od najtraženijih mladih fudbalera u Evropi, Jan Diomande, mogao bi ovog leta da napravi veliki transfer.
pre 1 sat 15: 21
Došlo je vreme da se vrati u Humsku?
Ostavite komentar