
pre 10 minuta 09: 15
Partizan igra za još dva evropska meča, pun stadion, UEFA premiju... : Zaliha puno obećava i ništa ne garantuje
Viceprvak Srbije, protiv Oleksandrije, traži opstanak u borbi za Ligu konferencije.
Francuski fudbalski trener Zinedin Zidan preuzeće na kraju sezone Pari Sen Žermen, prenosi nekoliko španskih medija.
Španski mediji prenose da će trener PSŽ-a Kristof Galtije na kraju sezone da dobije otkaz, a njegovo mesto će preuzeti Zidan.
"Postoje dva kluba koje su opcije za Zidana. Koliko god to bilo iznenađujuće, jedan je Real. Zidan ima odličan odnos sa predsednikom Reala Florentinom Perezom. Drugi klub koji je zainteresovan za Zidana je PSŽ. Zidan je prošlog leta već pregovarao sa PSŽ-om", objavio je "Mundo deportivo", a prenosi Tanjug.
Španski mediji navode da postoje veće šanse da poznati francuski trener preuzme PSŽ nego da se vrati u Real. Takođe podseća se da je Zidan očekivao da posle Svetskog prvenstvu u Kataru postane selektor Francuske, ali je Didije Dešan produžio ugovor sa nacionalnim Savezom.
"Mundo deportivo" navodi da bi eventualni dolazak Zidana u PSŽ doveo do brojnih promena u timu šampiona Francuske, a njegov prvi potez bi bio transfer brazilskog fudbalera Nejmara u neki drugi klub.
Zidan (50) je bio trener Reala od 2016. do 2018. i od 2019. do 2021. godine. On je sa madridskim klubom osvojio 11 trofeja.
Grupna faza Evropskog fudbalskog prvenstva za žene 2025 (WEURO), koja se nedavno završila, definitivno je ispisala istoriju zbog rekordne posećenosti.
Sezonske karte za utakmice najpoznatijih fudbalskih klubova u regionu uveliko se prodaju, a cene se kreću od 15 do čak 3.000 evra, u zavisnosti od toga da li ste smešteni na običnom ili VIP mestu na tribinama.
U vreme kada elitni evropski klubovi naplaćuju više od hiljadu evra za sezonske karte, Bayern München ima potpuno suprotnu filozofiju. Njihova najjeftinija sezonska karta za stajaća mesta je 170 evra
Transfer Andrije Maksimovića vredan 14 miliona evra, istakao je činjenicu da region ima vrlo jasnu ekonomsku specijalizaciju, proizvodnju fudbalskih talenata.
Vasilije Micić potpisao je trogodišnji ugovor od 18 miliona evra, vrativši se tako u Evroligu. Ovaj ugovor učinio ga je jednim od najplaćenijih igrača u predstojećoj sezoni.
pre 13 sati 19: 49
Slovački štoper isključivo želeo da nastavi karijeru u Istanbulu.
26.07.2025 20: 59
Sjajni golman ulazi u poslednju godinu ugovora a dogovora za novi nije napravljen.
22.07.2025 12: 07
Italijan, među stativama evropskog šampiona, na meti kluba iz slabije lige od francuske.
18.07.2025 09: 50
Francuski "sveci" više od svih ostalih klubova profitirali od sezone za nama.
pre 10 minuta 09: 15
Viceprvak Srbije, protiv Oleksandrije, traži opstanak u borbi za Ligu konferencije.
pre 35 minuta 08: 50
Engleski klub bije pravnu bitku za izboreno mesto u drugorazrednom UEFA takmičenju.
pre 1 sat 08: 25
Slavni i fantastični fudbaler, prema navodima medija, pristao da karijeru nastavi ili čak završi u najtrofejnijem srpskom klubu.
pre 10 sati 23: 01
Žreb za plej-of UEFA Lige šampiona obaviće se u ponedeljak 4. avgusta u 12.00 časova.
Ostavite komentar