pre 1 minut 20: 18
(VIDEO) Napraviću šou za srpske navijače, nadam se da ću pokvariti slavlje! Brazilac poslao poruku pred UFC Beograd
Protivnik Jovana Leke jedva čeka da nastupi pred srpskom publikom.
Tanjug/Martin Rickett/PA via AP
Sve ono što se prethodnih dana pisalo i pričalo oko produženja saradnje između Real Madrida i Karla Anćelotija ispostavilo se kao tačno, izuzev jednog "sitnog detalja" - dve starne nisu produžile ugovor do 2025. godine, već na 12 meseci duže.
Ovu informaciju potvrdili su vodeći evropski sportski listovi, kao i poznati novinar Fabricio Romani koji je poznat po tome da ne greši u ovakvim situacijama.
Iskusni stručnjak je na klupi Madriđana proveo pet sezona i za to vreme osvojio deset trofeja od kojih dve titule šampiona Evrope, dva klupska Svetska prvenstva, isto toliko evrospkih Supekupova, kao i španski Kup kralja, dok je po jednom trijumfovao u La Ligi i Supekrupu Španije.
Karlo Anćeloti je jedini trener koji j<e osvojio četiri evropska trofeja i sa 118 pobeda je najsupešniji stručnjak u tim takmičenjima, a uz to je pvi koji je osvajao šampionske titule u Italiji, Španiji Engleskoj, Francuskoj i Nemačkoj.
Prtethodnih meseci se dosta pričalo i o tome da bi Anćeloti karijeru mogao da nastavi kao selektor Brazila, ali je on konstantno isticao da je njegov primarni cilj ostanak na klupi Reala.
Rukovodstvo kluba je dugo oklevalo sa ponudom, Italijan je bio strplji, što mu se na kaju isplatilo i ostaće na klupi najtrofejnijeg svetskog kluba do 3. juna 2026. godine.
Teško je osporiti da Svetsko prvenstvo nije bilo uspešno - čak i nakon presedana kada je američki predsednik Donald Trump intervenisao i doveo u pitanje integritet turnira.
Na turniru je učestvovalo rekordnih 48 reprezentacija i odigrane su čak 104 utakmice.
Prenosi utakmica Svetskog prvenstva sele se sa televizijskih ekrana na društvene mreže.
Ovogodišnje Svetsko prvenstvo ima rekordne 104 utakmice, nakon što je FIFA proširila takmičenje na 48 reprezentacija. Do kraja turnira, predsednik FIFA Gianni Infantino prisustvovaće gotovo polovini svih mečeva.
Politička pozornica Svetskog prvenstva 2026. konačno je preuzela glavnu ulogu na kraju drugog polufinala.
24.05.2025 18: 16
Sezone u kojima fudbaleri Real Madrida ne osvoje nijedan trofej su veoma retke, a ova upravo završena je jedna od njih. "Kraljevski klub" je na svom terenu u poslednjem kolu ovogodišnjeg izdanja La Lige na svom terenu uspeo da savlada Sosijedad i takmičenje u španskoj eliti je završio na drugoj pozicji sa 84 osvojena boda - 2:0 (1:0).
24.05.2025 10: 15
Iza Luke Modrića koji je 2012. godine došao iz Totenhema u Madrid je 590 utakmica, 43 gola i čak 95 asistencija u dresu Reala, uz čak 28 osvojenih trofeja.
23.05.2025 13: 10
Tokom dva mandata u Realu, Karlo Anćeloti osvojio je čak 15 trofeja uključujući i tri Lige šampina.
13.05.2025 09: 25
Ova plata je duplo veća u poređenju sa onim što su zarađivali njegovi prethodnici Tite i Dorival Žunior, a premašuje i dosadašnji rekord koji je držao Tomas Tuhel, selektor Engleske, sa godišnjom zaradom od 6.000.000 evra.
YouTube
pre 1d
YouTube
pre 1d
pre 11 minuta 20: 08
Kako je klub iz "srpske Atine" odredio sudbinu evropskog fudbalskog superstara.
pre 13 minuta 20: 06
Bivši igrač Crvene zvezde golom doneo trijumf protiv KuPS-a u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona.
pre 26 minuta 19: 53
Krajnji cilj je dobro poznat.
pre 53 minuta 19: 26
I “Orlovi” se našli u odabranom društvu.
Ostavite komentar