
pre 17 minuta 15: 40
Njukasl odbio Liverpul: Ništa od prelaska Isaka na Enfild!
Kako sada stvari stoje švedski reprezentativac ne ide u redove "velikana"
Ekipa Ferarija uprodužila je ugovor sa direktorom tima Frederikom Vaserom, saopšteno je danas na zvaničnom sajtu Formule 1.
Ova odluka je saopštena uoči trke za Veliku nagradu Mađarske, koja će biti održana 3. avgusta. U saopštenju se navodi da je Vaser potpisao višegodišnji ugovor sa Ferarijem, ali drugi detalji nisu objavljeni. Vaser je direktor Ferarija od januara 2023. godine.
"Danas želimo da priznamo ono što je izgrađeno i da se u potpunosti posvetimo onome što je pred nama. Ova odluka odražava naše poverenje u Fredovo vođstvo, poverenje zasnovano na zajedničkim ciljevima, međusobnim očekivanjima i jasnom osećaju odgovornosti", izjavio je izvršni direktor Ferarija Benedeto Vinja.
Za ekipu Ferarija ove sezone voze Luis Hamilton i Šarl Lekler. Međutim, ekipa Ferarija nije ostvarila nijednu pobedu ove sezone.
"Zahvalan sam na poverenju koje Ferari nastavlja da mi ukazuje. Sada želimo zajedno da napravimo sledeći korak i odgovorimo na očekivanja navijača i uprave Ferarija", rekao je Vaser.
Lekler se nalazi na petom mestu u generalnom plasmanu vozača sa 139 bodova, dok je Hamilton šesti sa 109.
Grupna faza Evropskog fudbalskog prvenstva za žene 2025 (WEURO), koja se nedavno završila, definitivno je ispisala istoriju zbog rekordne posećenosti.
Sezonske karte za utakmice najpoznatijih fudbalskih klubova u regionu uveliko se prodaju, a cene se kreću od 15 do čak 3.000 evra, u zavisnosti od toga da li ste smešteni na običnom ili VIP mestu na tribinama.
U vreme kada elitni evropski klubovi naplaćuju više od hiljadu evra za sezonske karte, Bayern München ima potpuno suprotnu filozofiju. Njihova najjeftinija sezonska karta za stajaća mesta je 170 evra
Transfer Andrije Maksimovića vredan 14 miliona evra, istakao je činjenicu da region ima vrlo jasnu ekonomsku specijalizaciju, proizvodnju fudbalskih talenata.
Vasilije Micić potpisao je trogodišnji ugovor od 18 miliona evra, vrativši se tako u Evroligu. Ovaj ugovor učinio ga je jednim od najplaćenijih igrača u predstojećoj sezoni.
11.06.2025 17: 30
Ovog vikenda vozi se trka za VN Kanade. Od petka su na programu treninzi, zatim slede u subotu kvalifikacije, a trka ja zakazana za nedelju 15. jun od 20 časova uz prenos na TV Arena sport.
06.06.2025 13: 00
Britanac je uspeo da na sprint trci u Kini dođe do pobede, dok je u istom formatu samo u Majamiju upisao treće mesto.
22.05.2025 18: 13
Ovog vikenda vozi se VN Monaka, a sve treninge, kvalifikacije i trku prenosi TV Arena sport.
28.04.2025 12: 54
Analitičari koji su do detalja ispratili svaku vožnju Hamiltona u Ferariju uz osvrt i na zvanične podate tvrde da Britanac ima tendenciju da koristiti jači pritisak na kočnice u brzim krivinama nego njegov timski kolega Lekler.
pre 4 sata 11: 15
Šampionat Formule 1 nastavlja se za vikend na Hungaroringu, a trka za Veliku nagradu Mađarske vozi se u nedelju od 15.00 časova.
pre 5 sati 10: 10
Spekulacije o prelasku u Mercedes pojavile su se onog trenutka kada je Toto Volf uslikan na Sardiniji, baš u vreme kada je na ovom ostrvu letovao i Maks.
29.07.2025 21: 55
Naredna trka u Moto GP šampionatu vozi se za VN Austrije od 15. do 17. avgusta.
29.07.2025 20: 27
Rasel je ove sezone ostvario pobedu i četiri plasmana na pobedničko postolje, a upitan da li zbog odlaganja potpisa novog ugovora Rasel vozi bolje, Volf je odgovorio imao spreman odgovor.
Ostavite komentar