Autor: Mira Milanović

22.03.2024 20:17
Miloš Bujišić MN Press
Miloš Bujišić

Rukometaši Crvene zvezde slavili su u 20. kolu rukometne Superlige Srbije na domaćem terenu protiv Dubočice 29:25 (15:11).

Najefikasniji u timu iz Beograda bio je Miloš Bujišić sa osam golova, a pratio ga je Mihailo Šljukić sa šest i Uroš Kolundžić sa pet golova. U timu iz Leskovca sedam golova je postigao Andrija Atanasković, dok je Marko Radulović uspeo šest puta da se upiše u strelce.

U prvom poluvremenu viđena je izjednačena igra, da bi u nastavku crveno-beli uz odličnog golmana Radovanovića, zatim Bogunovića i Šljukića stekli prednost koju tim iz Leskovca nije mogao da stigne.

Crvena zvezda je ostala na šestom mestu i sada ima 21 bod, dok je Dubočica na petom sa 22. Prvoplasirana Vojvodina sutra se sastaje sa Jugovićem, dok Metaloplastika gostuje Partizanu, a četvrtoplasirani Dinamo u Pančevu dočekuje Ub.