Odbojkaši Crvene zvezde bolji od Karađorđa

22.03.2024 22:47
Slavlje odbojkaša Crvene zvezde MN Press
Slavlje odbojkaša Crvene zvezde

U 22. kolu odbojkaške muške Superlige Crvena Zvezda je kao domaćin savladala Karađorđe 3:0 (26:24, 25:16, 25:21). Crveno - beli su prvi set dobili iako je gost imao set loptu na 24:23, ali su potom tri vezana poena u korist domaćih presudila.

Crvenu zvezdu je do pobede predvodio Dušan Nikolić sa 23 poena, dok je Omar Ahmed skupio 14. Najefikasniji u timu Karađorđa bio je Nikola Vujović sa deset poena, dok je Miloš Bojović imao jedan manje.

Juče su odbojkaši Vojvodine na domaćem terenu savladali Ribnicu sa 3:1.

Crvena zvezda je lider na tabeli sa 49 poena, dok je Radnički iz Kragujevca na drugom mestu sa utakmicom manje. Kragujevčani sutra igraju protiv Niša, Takovo dočekuje Spartak iz Subotice, dok Mladi radnik igra sa Borcem iz Starčeva, Partizan gostuje Jednistvu SP u nedelju.