
pre 14 minuta 10: 25
Donald Tramp na finalu u Njujorku, hiljade policajaca čuva Pariz: Druga strana Mundijalita
Svetsko klupsko prvenstvo u fudbalu nikada nije samo sportski događaj, pogotovo ove godine.
Italija se zasluženo plasirala na Evropsko prvenstvo u fudbalu i nikome ništa nije ukrala, rekao je danas u Rimu Lućano Spaleti, selektor reprezentacije koja će u Nemačkoj sledeće godine braniti titulu prvaka "starog kontinenta".
Spaleti je za italijanske medije govorio o plasmanu Italije na EURO i kontroverznoj situaciji u meču protiv Ukrajine koji je direktno odlučivao ko će u Nemačku, a ko u baraž. Ukrajinci su tražili penal u dubokoj nadoknadi posle kontakta defanzivca Italije sa Mihajlom Mudrikom, ali sudija iz Španije Hesus Hil Manzano je odmahnuo rukom, a nije reagovala ni VAR soba.
"Nije u redu koristiti tu situaciju da bi nas kritikovali bez pogleda na ostatak predstave. Utakmica je bila teška zbog pritiska koji je postojao i ta situacija jeste bila sumnjiva, ali svakako ne toliko jasna kako mnogi o njoj govore. I tužno je čuti da smo nešto ukrali, mi nikome ništa nismo ukrali. Zasluženo smo se plasirali na EURO", rekao je Spaleti, a prenosi "Sportmediaset".
VIP ulaznice za prestižni teniski turnir Vimbldona postale su investicijski hit.
Tri puta MVP NBA lige, centar Denver Nuggetsa je odlučio da ovog leta ne potpisuje ponuđeni produžetak ugovora, potvrdili su Denver Post i ESPN.
Vest da Crystal Palace možda neće zaigrati u Evro ligi naredne sezone, prvi put u svojoj 120-godišnjoj istoriji, otvorila je niz pitanja o održivosti modela vlasništva nad više klubova, poznatijeg kao Multi-Club Ownership (MCO).
Vlasnici najskupljih karata na Vimboldonu već preprodaju svoja mesta za period 2026-2030. po ceni od 200.000 funti
Dyn Media je, kako je Bloomberg News izvestio u oktobru, u saradnji s UniCredit bankom istraživala interesovanje TV emitera i finansijskih investitora.
18.11.2024 09: 53
Fudbaleri Italije poraženi su na "San Siru" od Franuske u poslednjem meču ovogodišnjeg izdanja Lige nacija i samim ti izgubili lidersku poziciju i takmičenje su završili kao drugoplasirani tim.
28.06.2024 23: 37
"Nismo pokazali do sada svoj najbolji fudbal, nismo bili na nivou neophodnom za naše ambicije", rekao je nekadašnji trener Napolija, najavivši promene.
25.06.2024 15: 40
Selektor fudbalske reprezentacije Italije Lućano Spaleti je izjavio da su njegovi igrači zasluženo prošli u osminu finala Evropskog prvenstva u Nemačkoj.
25.06.2024 08: 50
Burna konferencija za medije selektora Italije Lučana Spaletija.
16.07.2024 17: 23
Gol španskog fudbalera Lamina Jamala u polufinalu protiv Francuske izabran za najlepši na Evropskom prvenstvu, saopštila je danas Evropska fudbalska unija (UEFA).
16.07.2024 14: 27
Reprezentacija s Pirineja ima ubedljivo najviše pojedinaca u najboljih 11 prvenstva u Nemačkoj.
15.07.2024 19: 31
Zajedno sa fudbalerima titulu slavi i Karlos Alkaraz, koji je pobedio Đokovića u finalu Vimbldona
15.07.2024 19: 02
Sa reprezentacijom Nemačke 2014. godine, Miler je osvojio Svetsko prvenstvo u Brazilu
Ostavite komentar