Djoković potvrdio da igra već prve nedelje u novoj godini | Arena Sport
srb
najnovije
ATP

Đoković potvrdio da sezonu kreće od prve nedelje nove godine

komentari (0)

Autor: TV Arena sport

08.11.2024 09:40
Novak Đoković, naajbolji teniser Srbije Beograd open
Novak Đoković, naajbolji teniser Srbije

Novak Đoković, vlasnik 24 grend slem titule odlučio je da propusti završni turnir u Torinu, ali već pravi plnove za novu sezonu.

 

 

Nema sumnje da će najbolji teniser u istoriji "belog sporta"  sve karte baciti na velike turnire, odnosno Australijan openu, tako da će već u januaru biti na treenu.

Potvrdio je Đoković da će igrati već prve nedelje u novoj godini, li još uvek nije odlučio koji će to turnir biti. To zapravo znači da će se pojaviti na nekom od manjih turnira koji prethode prvom grend slemu u sezoni.

Već nekoliko puta Novak Đoković je potvrdio da ne razmišlja o penziji već da želi da se dobro odmori pred počeetak nove sezone.

U međuvremenu Đoković će pratiti turnir u Beogradu, odnosno današnji duel između Hamada Međedovića i Lasla Đerea u polufinalu. 
 

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Ostavite komentar

Kina zabranjuje rođendanske proslave za sportiste

Kineska vlast upozorila je da navijači ne treba da organizuju rođendanske proslave za sportiste nacionalnih timova, navodeći zabrinutost zbog korišćenja javnih resursa i ometanja treninga, objavila je Kineska centralna televizija (CCTV).

Zverev u osmini finala Mastersa u Majamiju

ATP

24.03.2025 19: 45

Zverev u osmini finala Mastersa u Majamiju

Meč je trajao sat i 29 minuta. Zverev je drugi teniser sveta, dok je Tompson 37. na ATP listi. Tompson je poveo 4:1 u prvom setu, ali je Zverev uz dva brejka uspeo da dođe do preokreta i osvoji prvi set.