pre 16 minuta 08: 55
Češka objavila konačan spisak za Svetsko prvenstvo: Patrik Šik na čelu kolone
Prvu utakmicu igraće protiv Južne Koreje 11. juna, prvog dana takmičenja, a zatim će odmeriti snage sa Južnoafričkom Republikom i Meksikom.
Tanjug/(AP Photo/Morry Gash)
Gde god da se pojavi Novak Đoković izaziva veliku pažnju, baš tako je i pred početak turnira u Majamiju. Gotovo da nema javne ličnosti koja ne želi selfi sa srpskim asom, a susret sa najboljim teniserom svih vremena u istu svrhu iskoristio je i muzičar Bon Džovi.
Snimak njihovog susreta je osvanuo na zvaničnom profilu Mastersa u Majamiju, a muzičar je na rastanku uputio molbu Novaku Đokoviću:
"Brate, molim te me pozovi, OK?"
Nije to bio jedini susret Novaka Đokovića. Srpski teniser je iskoristio priliku na Floridi i da se vidi i sa Nikolom Jovićem, košarkašem Majamija, koji zbog povrede ruke već duže vreme ne igra.
Uspeo je, Jović da se "ogrebe" za selfi sa Đokovićem, a pohvalio se istim i na društvenim mrežama.
Đoković takmičenje u Majamiju počinje ovog petka od 20.30 duelom protiv Australijanca Rinkija Hidžikate, 86. tenisera sveta.
Fudbalski i politički projekat Viktora Orbana u Mađarskoj, dug 16 godina, počinje da se raspada nakon njegovog izbornog poraza, ostavljajući iza sebe snažno državno finansiran sistem sa brojnim kontroverzama i neostvarenim ciljevima.
Fudbal se gledao ranije, gledaće se i kasnije. Medijska industrija sada samo intenzivnije monetizuje sadržaje u kojima vidi najveću vrednost.
Kada je David Beckham 2007. potpisao ugovor s LA Galaxyjem, malo ko je obraćao pažnju na jednu klauzulu zakopanu u pravnom dokumentu.
Doping je u sportu decenijama imao jasan poslovni status. Bio je reputacioni rizik, pravni problem, PR katastrofa i razlog zbog kojeg se ruše karijere, brišu rekordi i oduzimaju medalje. Sada prvi put ima i berzanski tiker. To je najvažnija promena u priči o Enhanced Gamesu.
Argentinski fudbaler odbio je neverovatan saudijski ugovor kako bi prešao u Inter Miami, međutim nakon nedavnih ugovora o plati i sponzorstvima ipak je zakoračio u status milijardera.
21.03.2025 12: 22
Ova odluka izazvala je buru reakcija, a sada se o svemu oglasio i srpski teniser koji je u Majamiju govorio uprav o ovoj temi koja je uzdrmala vrh svetskog tenisa.
21.03.2025 08: 35
Kecmanović će se sastati sa petim nosiocem Kasperom Rudom oko 16 časova po srpskom vremenu.
07.03.2025 10: 05
Srpski as je pet puta osvajao Indijan Vels, poslednji još 2016. godine.
04.03.2025 08: 20
Tejlor Fric je potencijalni polufinalni protivnik, dok su Aleksandar Zverev i Danil Medvedev sa druge strane kostura, što znači da bi protiv jednog od njih igrao u finalu. Turnir u Indijan Velsu se igra od 5. do 16. marta.
pre 12 sati 21: 01
Legendarni Španac izabrao deset najboljih sportista svih vremena, na kojem se nalazi i Novak.
pre 13 sati 19: 54
Ruska teniserka Mira Andrejeva plasirala se u četvrtfinale Rolan Garosa, pošto je danas u Parizu u osmini finala pobedila iz Džil Tajhman iz Švajcarske 6:3, 6:2.
pre 13 sati 19: 35
Srpska teniserka otkrila da je videla Đokovića odmah nakon poraza od Fonseke.
pre 14 sati 18: 29
Nemac je u osmini finala pobedio Jaspera de Jonga sa 3:0 i tako nastavio pohod ka titulu u Parizu.
Ostavite komentar