pre 6 minuta 11: 35
Crvena zvezda bi povratak na pobednički kolosek u Superligi Srbije - TSC je tu da im stane na put
Fudbaleri Crvene zvezde i dalje cirkulišu sjajnim samopouzdanjem nakon treće uzastopne pobede u Evropi.
Italijanski teniser Marko Čekinato neće igrati na turniru Srpska open u Banjaluci, pošto se povukao sa takmičenja zbog stomačnih problema, a njega će u singlu zameniti kvalifikant ili "srećni gubitnik".
Momak iz Palerma, inače 81. teniser sveta, propustiće takođe osminu finala u dubl konkurenciji, gde je sa Nenadom Zimonjićem trebao da igra protiv američko-meksičkog para Robert Galovej - Migel Ahel Rejes, što su potvrdili i organizatori turnira.
"Čekinato se povukao sa turnira Srpska open zbog stomačnih problema. On će biti zamenjen kvalifikantom ili 'srećnim gubitnikom'. Čekinato neće igrati ni u dublu, gde mu je partner bio srpski teniser Nenad Zimonjić, a sutra će se znati ko će zameniti njihov tim", saopšteno je iz Banjaluke.
Turnir Srpska open igra se za nagradni fond od 562.815 evra.
U Turskoj su uhapšeni dvojica fudbalera iz najvišeg ranga takmičenja i bivši predsednik jednog kluba iz Superlige, dok se istraga o ilegalnom klađenju širi sa sudija na igrače i funkcionere.
Kup utakmice dugo su bile emotivni simbol fudbala, eliminacija, iznenađenja, mala mesta na velikoj sceni.
Como 1907 je ušao u italijanski fudbal kao anomalija - mali stadion, malo tržište i godinama hronična nestabilnost. Međutim, danas je to najbrže rastući sportsko-poslovni projekat u Seriji A.
Veštačka inteligencija postaje deo svakodnevnog operativnog ritma fudbalskih klubova, ali Bayern je prvi koji je povukao radikalan potez, blokirao je ChatGPT i preusmerio sve zaposlene na svoju AI platformu u privatnom cloudu
Lisabon, 20. novembar 2025 - VTEX Connect Europe, vodeći događaj e-commerce industrije, koji je ove godine održan u Lisabonu, okupio je impresivnih 1.800 donosilaca odluka iz više od 40 zemalja. Konferencija, koja se odvijala paralelno s poznatim WebSummitom
22.04.2023 16: 09
Ruski teniser Andrej Rubljov plasirao se danas u finale Srpska opena u Banjaluci, pošto je pobedio Slovaka Aleksa Molčana sa 2:0 (6:2, 6:4). Meč je trajao sat vremena i 30 minuta.
21.04.2023 18: 59
Srpski teniser, Dušan Lajović, napravio je možda i najveće moguće iznenađenje u svetu tenisa. Nadigrao je Novaka Đokovića u četvrtfinalu Srpska opena sa 2:0 u setovima.
21.04.2023 18: 38
Dušan Lajović napravio je orgomno iznenađenje i sa Srpska opena eliminisao Novaka Đokovića, i to u dva seta! Bilo je 6:4, 7:6 u korist 70. tenisera planete koji se plasirao u polufinalu!
21.04.2023 13: 47
Srpski teniser nije uspeo da se plasira među četiri najbolja igrača na turniru u Banjaluci, nakon poraza od 73. tenisera sveta.
pre 13 sati 22: 00
Najbolja teniserka na svetu otkrila koliko je bliska sa Novakom
pre 17 sati 18: 39
Đoković počinje polako pripreme za narednu sezonu u Atini.
13.12.2025 14: 45
Italijan treću godinu zaredom miljenik publike na ATP turu.
13.12.2025 10: 10
Najbolji teniser sveta svih vremena, naravno, žili mnogo više od te "sitne" brojke.
SKENIRAJ!
Najbolji sportski sadržaj
Na app TV Arena sport
Ostavite komentar