Vesti iz ostalih sportova

27.07.2023 11:22
Ovako su propale šanse Srbije da se nađe u finalu SP: Šest puta su "delfini" pogađali okvir gola Grčke TV Arena sport

Jednostavno uz ovakav šut nije se moglo više u duelu protiv Grčke, koja je slavila 13:7 i plasirala se u finale Svetskog prvenstva u Japanu.

Vaterpolisti Srbije su dobro otvorili meč, poveli 1:0 preko Nikole Jakšiča, a zatim je rival preokrenuo i do kraja je samo jednom ispustio tu predost pri rezlatu 2:2.

Grčki vaterpolisti su se do poluvremena odlepili na 2:6, a do kraja druge četvrtine "delfini" nisu uspeli nijednom da pogode mrežu rivala, ali zato jesu okvir gola!

I to čak šest puta.

Pogađali su i prečku i stativu, ali lopta jednostavno nije htela da uđe u gol i to je i te kako uticalo na pad samopouzdanja igrača selektora Uroša Stevanovića u nastavku meča.