pre 6 sati 23: 30
Na današnji dan: Veče kada je debitovao legendarni Kobi Brajant
Pre tačno 29 godina, svoj prvi nastup u NBA zabeležio je košarkaška legenda Kobi Brajant
Pre nekoliko dana, vaterpolisti Crvene zvezde plasirali su se u četvrtfinale Evrokupa, a današnjim žrebom u Barseloni dodeljen im je Jug iz Dubrovnika za rivala u sledećoj rundi ovog LEN takmičenja.
Biće to pravi regionalni derbi, jer su se dva kluba nebrojeno puta sastajala u bivšoj Jugoslaviji, a putevi su im se redovno ukrštali i posle raspada zajedničke države, pa se dva trenera i igrači odlično poznaju.
Crveno-beli su do duela sa hrvatskim sastavom, 2. i 27. aprila, došli eliminacijom mađarskog BVSC-a, pošto su u revanšu u Beogradu nadoknadili gol razliku iz poraza pretrpljenog u Budimpešti.
Zanimljivo, Crvena zvezda će sa istim protivnikom imati posla i 27. marta, na turniru regionalne Premijer lige u Beogradu, na kom će još učestvovati Novi Beograd, Jadran iz Herceg Novog i njegov imenjak iz Splita.
Bolji iz duela dva bivša prvaka Evrope sastaće se u polufinalu sa Steauom (Rumunija) ili Sabadeljom (Španija), a finalni turnir Evrokupa na programu je 17. i 18. maja.
Prvi meč Crvene zvbezde i Juga igra se na u turističkoj Meki na jadranskoj obali, dok je revanš u prestonici naše zemlje. Ostali parovi su: Savona – Špandau i Vuljagmeni – Primorje.
Nakon gotovo pet godina pravnog i političkog rata oko projekta Superlige, Real Madrid pokrenuo je novi front, ovaj put sudski.
Kada je NFL prošle sedmice objavio prodaju manjinskih udela u tri kluba, Giantsima, Patriotsima i 49ersima, vrednosti su premašile sve dosadašnje rekorde u svetu sporta.
U poslovnim terminima, plasman na SP 2026. znači zagarantovani "cash-in" i rast vrednosti nacionalnog brenda – dovoljno je pogledati primer Hrvatske.
Real Madrid, najvredniji fudbalski klub na svetu i jedini sa godišnjim prihodima iznad milijardu evra, priprema se za najosetljiviju promenu u svojoj istoriji dugoj 123 godine.
Kompanija 777 Partners je stekla udele u sedam fudbalskih klubova i bila je blizu kupovine Evertona.
07.09.2025 16: 16
Srpski tim opravdao ulogu favorita protiv gostiju iz Grčke.
11.08.2025 18: 38
Sedmostruki osvajač Lige šampiona probaće da se domogne novog LEN takmičenja.
02.06.2025 09: 57
Srpski timovi nikako da usklade svoje rezulate sa uspesima "delfina".
10.05.2025 22: 13
Šumadijski sportski ponos nije uspeo da materijalizuje veliki kvalitet i prednost domaćeg bazena
YouTube
pre 7h
YouTube
pre 1d
YouTube
pre 1d
pre 7 sati 22: 41
Svakako je ovo bilo i veliko iskustvo za Džejsmovog sina Finlija koji će dobrano pojačati svoju ušteđevinu, jer staro golfersko pravilo govori da kedi pobednika dobija 10 odsto od novčane nagrade.
pre 19 sati 10: 58
Mačevalački i bokserski klub u nedelju osvajali Kup šampiona .
02.11.2025 22: 13
Mačevalački klub Crvena zvezda osvojio je evropski Kupa šampiona, pošto je večeras u finalu u nemačkom Hajdenhamu savladao italijanski tim Entoni sport rezultatom 45:29.
02.11.2025 11: 00
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je danas gradilište Nacionalnog stadiona u Surčinu.
Ostavite komentar