pre 8 minuta 10: 40
Rangnik se baš iznervirao: Lud je je onaj ko priča da meč 3:3 može da se namesti
Selektor Austrije demantovao da je meč sa Alžirom bio namešten, jer je remi odgovarao i jednima i drugima.
Šahovski savez Srbije
Muška šahovska reprezentacija Srbije je šampion Evrope. Pre poslednjeg kola delili smo prvo mesto, ali su puleni Miodraga Perunovića pobedili Grčku 3:1 i tako došli do najsjajnijeg odličja.
Poslednju medalju naši šahisti doneli su sa velikog takmičenja još 1989. godine.
U odlučujućem duelu, počelo je loše po Srbiju. Aleksandr Predke igubio je od Nikolasa Teodorua 0:1, ali je onda sve krenulo na bol.
Aleksej Sarana je pobedio Dimitrosa Mastrovasilisa, Aleksandar Inđić je bio bolji od Stamatisa Korokolosa-Arditisa, a Velimir Ivić je potvrdio zlato pobedom protiv Evgonisa Janidisa.
Srbija je postala timski šampion Evrope sa 15 bodoova, dok je druga bila Nemačka. Treće mesto pripalo je Jermeniji koja je imala 13 bodova.
Francuski brend Lacoste lansirao je uoči Vimbldona novu reklamu sa srpskim teniserom Novakom Đokovićem u kojoj se ponovo poigrao sa nezvaničnom titulom GOAT.
O poslovnoj strani fudbala, tržištu koje se menja pod uticajem novih investitora i tehnologije te poziciji Hrvatske u svemu tome, za Bloomberg Adriju govori fudbalski menadžer Marko Naletilić.
Bila je to jesen 2022, Bayer Leverkusen je bio klub koji mnogi nemački novinari nisu svrstali ni u prvih pet u Bundesligi. Bez naslova prvaka, s nadimkom koji boli - Neverkusen.
Dok se Lionel Messi pripremao da izađe na teren za prvu utakmicu svog šestog i poslednjeg FIFA Svetskog prvenstva, Argentinci su jurili drugačiji trofej: njegovu nedostižnu zlatnu sličicu.
Kada je Nike Inc. predstavio šestominutnu reklamu za Svetsko prvenstvo, pažnja se usmerila na glumačku i sportsku postavu koja je uključivala fudbalske zvezde Cristiana Ronalda i Kyliana Mbappéa, uz imena poput Kim Kardashian.
02.03.2024 21: 40
U subotu 2. marta počinje 55. po redu međunarodni velemajstorski turnir šahistkinja, koji se igra povodom Dana žena – 8. marta.
07.01.2024 20: 30
Vaterpolisti Srbije pobedili su Nemačku rezultatom 14:6 (3:2, 5:2, 2:2, 4:0) na Evropskom prvenstvu koje se održava u Hrvatskoj.
15.12.2023 22: 00
Srpski velemajstor Aleksej Sarana osvojio je titulu prvaka Evrope u ubrzanom šahu na šampionatu u Zagrebu.
03.12.2023 20: 14
U zgradi "Borbe" u Kosovskoj ulici zatvoren je 36. "Trofej Beograda". Reč je o međunarodnom otvorenom prvenstvu Beograda u šahu i proglašeni su najbolji u muškoj i ženskoj konkurenciji.
YouTube
pre 4h
YouTube
pre 4h
pre 13 sati 21: 36
Vaterpolisti Mađarske su u prvom kolu Svetskog prvenstva do 18 godina pobedili juniore Srbije 17:10 (4:0, 5:4, 5:2, 3:4)
pre 20 sati 14: 10
Dobar rezultat srpskih veslača Martina Mačkovića i Nikolaja Pimenova
26.06.2026 21: 36
Vilagoš i Bošković pokupili odličja...
26.06.2026 16: 00
Na otvaranju, mlađi "delfini" igraju protiv Mađarske.
Ostavite komentar