pre 11 minuta 23: 16
(UŽIVO) PAN-ENG (0:0(, HRV-GAN (0:0): Englezi pletu mrežu oko gola Paname - fudbalska uspavanka u Filadelfiji
Rasplet u grupi L...
Odbojkaši Crvene zvezde nisu uspeli u aktuelnoj sezoni da se okite šampionskim peharom iako su u ligaškom delu takmičarske godine podelili lidersku poziciju sa kragujevakim Radničkim. Obe ekipe su osvojile po 46 bodova.
U doigravanju za titulu crveno-beli su u četvrtfinalu u dva meča bili bolji od požarevačkog Mladog Radnika, ali su u polufinalu nakon velike borbe u tri meča, ostali bez plasmana u veliko finale, a slično je okončano i takmičenje u Kupu Srbije gde je ekipa sa beogradske Marakane poklekla u polufinalu porazom od subotičkog Spartaka.
Nakon sezone bez trofeja, Odbojkaški klub Crvena zvezda i i glavni trener Ivica Jevtić su sporazumno raskinuli ugovor.
Jevtić je kao glavni trener proveo tri sezone u redovima crveno-blih i za taj period je u sezoni 2023/24 stigao do šampionskog pehara, dok je naredne godine u vitrine kluba uneo pehar pobednika Superkupa.
Treba napomenuti da je po okončanju aktuelne sezone redove Crvene zvezde napustio i Nikola Petrović, odbojkaš koji je treći put u svojoj karijeri nosio dres omiljenih boja, a na "Marakanu" je stigao sa željom da pomogne ekipi u borbi za trofeje.
Pred rukovodstvo Odbojkaškog kluba Crvena zvezda je sada važan posao da pronađe novog šefa stručnog štaba, a zatim da se formira i roster koji će biti kadar da odgovori zahtevima Crvene zvezde.
Francuski brend Lacoste lansirao je uoči Vimbldona novu reklamu sa srpskim teniserom Novakom Đokovićem u kojoj se ponovo poigrao sa nezvaničnom titulom GOAT.
O poslovnoj strani fudbala, tržištu koje se menja pod uticajem novih investitora i tehnologije te poziciji Hrvatske u svemu tome, za Bloomberg Adriju govori fudbalski menadžer Marko Naletilić.
Bila je to jesen 2022, Bayer Leverkusen je bio klub koji mnogi nemački novinari nisu svrstali ni u prvih pet u Bundesligi. Bez naslova prvaka, s nadimkom koji boli - Neverkusen.
Dok se Lionel Messi pripremao da izađe na teren za prvu utakmicu svog šestog i poslednjeg FIFA Svetskog prvenstva, Argentinci su jurili drugačiji trofej: njegovu nedostižnu zlatnu sličicu.
Kada je Nike Inc. predstavio šestominutnu reklamu za Svetsko prvenstvo, pažnja se usmerila na glumačku i sportsku postavu koja je uključivala fudbalske zvezde Cristiana Ronalda i Kyliana Mbappéa, uz imena poput Kim Kardashian.
21.05.2026 15: 52
"Karioka" predvodi crveno-bele ka novim trofejima.
19.03.2026 18: 23
Kalkulacija neće biti.
23.06.2026 22: 18
Navaro i Zvezda ruku pod ruku koračaju ka uspesima.
22.06.2026 16: 55
Od njega se mnogo očekuje.
YouTube
pre 15h
YouTube
pre 16h
YouTube
pre 16h
YouTube
pre 16h
pre 40 minuta 22: 47
Odbojkaši poraženi od Francuske, sad imaju skor 4:3.
26.06.2026 22: 54
"Orlovi" stigli do četvrte pobede u Ligi nacija!
26.06.2026 09: 28
Najbolja odbojkaška selekcija Srbije meč šestog kola Lige nacija igra sa najlošije plasiranim timom na tabeli.
24.06.2026 15: 44
Muška odbojkaška reprezntacija Srbije poražena je od Japana u okviru petog kola FIVB Lige nacija rezultatom 1:3 po setovima (17:25, 15:25, 25:22, 16:25).
Ostavite komentar