pre 6 sati 01: 04
Kem Tomas je novi igrač Milvoki Baksa
Milvoki Baksi su postigli dogovor sa bekom šuterom Kemom Tomasom, koji će ostatak NBA sezone provesti u Viskonsinu, nakon što je Bruklin odlučio da ga otpusti posle roka za razmene
TV Arena sport
Direktor Arena Channels Group, Nebojša Žugić, prisustvovao je Aktivu direktora svih ustanova obrazovanja na Opštini Novi Beograd.
Na skupu su učestvovali predstavnici 20 osnovnih škola, šest srednjih škola i predškolske ustanove "11 april" koji predstavljaju 30.000 dece sa Novog Beograda.
Tim povodom gospodin Nebojša Žugić se obratio okupljenima, poručivši im da mu je izuzetno drago da akciju "Moje pravo da biram sport" pokreće sa Novog Beograda jer ne postoji bolje mesto od onoga gde su okupljeni - sa Opstine Novi Beograd.
Direktor Arena Channels Group je pozvao prisutne da svi zajedno ulože napore da decu vrate sportu i izvedu ih na pravi put i od njih naprave zdrave ljude.
Aleksandar Barbul
Pogledaj galeriju
Aleksandar Barbul
Pogledaj galeriju
Aleksandar Barbul
Pogledaj galeriju
TV Arena sport
Pogledaj galeriju
TV Arena sport
Pogledaj galeriju
Kada se zarade sportista iz Slovenije, Hrvatske, Srbije, BiH, Crne Gore i Severne Makedonije svedu na istu valutu, regionalna sportska hijerarhija prestaje biti stvar percepcije i postaje čista računica.
Tokom kratkog perioda Zimskih olimpijskih igara, vodeći brendovi ubrzano nastoje da ubede rekreativne skijaše kako im je, baš kao i njihovim idolima, potrebna najsavremenija oprema da bi uspeli na stazama.
U petak počinju Zimske olimpijske igre (ZOI) Milano‑Kortina 2026, na kojima će Srbija, kao zemlja koja nije velesila u zimskim sportovima ali joj je bitno da učestvuje, imati tri predstavnika.
Cene karata za Super Bowl, koji se igra 8. februara, važe za druge najviše u istoriji i u proseku iznose oko 8.230 dolara po ulaznici.
Odlazak Enza Maresce iz Chelseaja izgleda kao još jedna epizoda kluba ne uspeva da stabilizuje klupu. Međutim, ovaj slučaj je ilustracija dublje promene – trener više nije centralna figura moći, već deo šire organizacione slagalice.
20.11.2025 21: 55
Kampanja TV Arena sport pod nazivom "Moje pravo da biram sport" proslavila je ovog četvrtka, na Svetski dan deteta, dve godine postojanja i to poseban način - kroz Arenine olimpijske igre.
20.11.2025 11: 45
Ponosan sam na odjek kampanje i sve ono što je do sada učinjeno. Za dve godine kampanje "Moje pravo da biram sport" održano je više od 30 događaja, za preko 20 hiljada učesnika i korisnika.
12.11.2025 17: 45
Idejni tvorac Kampanje "Moje pravo da biram sport", direktor Arena Channels Group, gospodin Nebojša Žugić, ponosan je na sve učinjeno u proteklom periodu i najavljuje nove akcije i širenje Kampanje.
18.10.2025 14: 20
U Hali sportova "Ranko Žeravica" održan je "Novobeogradski atletski dan – Arena sport", na kojem je učestvovalo preko 380 đaka iz 19 osnovnih škola sa Opštine Novi Beograd.
27.01.2026 18: 43
Sastanku su prisustvovali i ministar sporta Zoran Gajić, kao i predsednik Olimpijskog komiteta Srbije, Dejan Tomašević, odnosno Željko Tanasković, predsednik Saveza za školski sport.
24.01.2026 19: 59
Generalni direktor ACG , gospodin Nebojša Žugić, gostovao je u emisiji "Tražim reč", na televiziji NewsMax Balkans u kojoj je glavna tema bila je sport u Srbiji, sa fokusom na decu i mlade.
21.01.2026 18: 51
Kompanija Arena Channels Group i TV Arena sport nastavljaju i u 2026. godini sa društveno odgovornim radom, pa je tako u sklopu kampanje "Moje pravo da biram Sport" vrtiću "Srna" na Novom Beogradu kompletno opemljena sportska sala.
25.12.2025 23: 07
Više do 24.000 dečaka i devojčica učestvovalo je u protekle dve godine u kampanji "Moje pravo da biram sport", čiji je idejni tvorac prvi čovek kompanije Arena Channels Group, gospodin Nebojša Žugić, a ove večeri su dodeljena priznanja za "100 veličanstvenih".
Ostavite komentar