pre 12 minuta 17: 49
Gde će Nikolas Džekson? Bajern ga ne želi, Čelsi priprema teren za prodaju
Nikolas Džekson će se ovog leta vratiti u Čelsi.
Košarkaši Crvene zvezde poveli su sa 1:0 u četvrtfinalnoj seriji plej-ofa Superlige Srbije pošto su u dvrani "Aleksandar Nikolić" ubedljivo savladali Zlatibor rezultatom 112:73 (33:14, 23:20, 34:14, 22:24).
Ovaj meč će ostati i upamćen po debiju Nikole Đurišića za crveno-bele. Mladi dvadesetdvogodišnji košarkaš je nakon koledža u Sjedinjenim američkim Državama, kao i boravka u ekipi Atlante Hoks, stigao u srpsku prestonicu gde se obavezao na vernost crveno-belima, ali je do starta borbe za šampionski pehar, nosio dres Mege, kluba u kojem je i ponikao.
Nakon meča protiv nejakog Zlatibora, Đurišić je izjavio:
"Osećaj je stvarno neverovatan. Bilo je frke pred utakmicu. Seo sam na klupu, jeza me je hvatala, ali kada sam izašao na teren sve je nestalo. Navijači su me pogurali. Prihvatili su me i bilo je lakše", istakao je Nikola Đurišić koji je prve poene u novom klubu postigao na sjajan način zakucavanjem:
"Hteo sam bolje da zakucam, ali sam izgubio korak i samo sam je spustio".
Novajlija u ekipi je istakao i kakva atmosfera vlada u redovima crveno-belih nakon ispadanja iz Evrolige:
"Desilo se to što se desilo, ne ide sve po planu, ali mislim da imamo šansu da osvojimo. Neću igrati u ABA ligi, jer sam igrao za Megu, a za KLS je odluka na treneru".
Kada je reč o debitantskom nastupu Nikole Đurišića, on je tokom večerašnjeg meča na parketu proveo nešto više od 20 minuta i za to vreme je postigao 13 poena, jedan skok i dve asistencije.
Prema poslednjim finansijskim izveštajima, Hearts ima prihod od 24,4 miliona funti, dok Rangers ima 83,5 miliona, a Celtic 143,4 miliona funti.
Za razliku od tradicionalnog kockanja, opklade su dostupne u svega nekoliko klikova.
Svetsko prvenstvo godinama je bilo najmasovniji sportski događaj na planeti. Upravo zato se oko Mundijala 2026. već sada formira ozbiljan problem.
Caleb Williams još nije ni blizu kraja NFL karijere, a već slaže investicioni portfelj.
Osim toga, otkrijte kako je politika ranije uticala na fudbal.
28.04.2026 15: 47
Mladi srpski košarkaš imaće priliku da se "upiše" za klub sa Malog Kalemegdana na prvoj utakmici četvrtfinala KLS-a..
10.04.2026 16: 46
Otkrio je sve detalje potencijalnog odlaska iz redova crveno-belih.
16.04.2026 09: 17
Košarkaš Zvezde igra možda i najvažniju evroligašku utakmicu u karijeri.
10.04.2026 23: 24
Pao mu je veliki teret sa srca.
pre 2 sata 16: 00
Trener Crvene zvezde Saša Obradović izjavio je danas u Beogradu da želi novu pobedu protiv Zlatibora u drugoj utakmici plej-ina (četvrtfinala) Košarkaške lige Srbije (KLS).
pre 6 sati 11: 35
Kada je reč o učinku na parketu, Bonga je tokom sezone u proseku beležio 10,2 poena, uz 5,2 skoka i 1,5 asistenciju po utakmici, čime je dodatno potvrdio svoju važnost u oba pravca igre.
pre 6 sati 11: 14
Košarkaši Olimpijakosa su pre dva dana u Pireju savladali Monako rezultatom 91:70 u prvoj utakmici četvrtfinala plej-ofa Evrolige.
pre 7 sati 10: 20
Revanš meč zakazan je za 2. maj u Užicu, u Sportskoj hali „Veliki park“, čime će biti poznato ko ide dalje u borbi za završnicu domaćeg šampionata.
Ostavite komentar