pre 3 sata 22: 55
"Posle poslednjeg zvižduka, više nije bilo Norveške i Engleske - samo mog tužnog kapitena"
Deklan Rajs i Martin Odegard - neprijatelji na samo 90 minuta...
Negde se i očekivalo da bi moglo da dođe do ovakvog epiloga na Malom Kalemegdanu - ali nije se ni nazirala ideja gde bi Jago Dos Santos mogao da nastavi karijeru. Brazilac je okončao ovosezonsku "patnju" sa Crvenom zvezdom sporazumnim raskidom ugovora i to da bi - pojačao Virtus!
Procvat u zapošljavanju koji je Svetsko prvenstvo u fudbalu trebalo da donese Sjedinjenim Američkim Državama (SAD) izgleda se na kraju ipak neće ostvariti.
Nacionalni dresovi Norveške rasprodati su svuda, prodaja piva porasla je za trećinu, a Norvežani se otimaju za mesto sa kojeg će gledati istorijsko četvrtfinale protiv Engleske.
Za Vimbldon je obezbeđen nagradni fond koji je za 20 odsto veći nego prošle godine i i te kako je probudio optimizam najboljih tenisera širom sveta.
Vladini zvaničnici potvrdili su da premijer planira da odobri taj dodatni neradni dan.
"Volim da pomeram granice i izazivam ustaljeni način razmišljanja, kako na terenu, tako i van njega, i želim da radim sa ljudima koji dele takav pristup", kaže najbolji srpski teniser.
04.06.2026 10: 02
Prvi koraci na novom poslu nagoveštavaju burno leto.
20.04.2026 16: 40
Brazilski košarkaš Jago Dos Santos ponovo se obratio javnosti nakon što je njegova poruka na društvenim mrežama izazvala veliku pažnju i podeljene reakcije među navijačima Crvene zvezde.
19.04.2026 18: 39
Brazilac je zadužio dres Virtusa Bolonje, a na meču 27. kola italijanskog šampionata je dobio priliku da ostvari svoj debi - koju je iskoristio.
pre 13 sati 12: 55
Nakon odlaska Krisa Džonsa u Crvenu zvezdu, te Jama Madara u redove gradskog rivala Makabija, Hapoel iz Tel Aviva je prinuđen da se pojača na plejmejkerskoj poziciji na kojoj je trenutno prisutan jedino srpski košarkaš, Vasilije Micić.
YouTube
pre 5h
YouTube
pre 7h
pre 6 sati 20: 00
U Grčkoj "ratno stanje" i van sezone...
pre 7 sati 19: 25
On će sedeti na klupi tima iz Istanbula do 2028.
pre 8 sati 18: 05
Surova dominacija Srbije.
pre 8 sati 17: 54
Put kojim se ne ide tako često
Ostavite komentar