pre 4 minuta 16: 36
Partizanov dželat ostao bez Evrope: Hibernijan pao na najvažnijem ispitu
Sve su imali u svojim rukama, ali...
Srpski reprezentativac Ognjen Jaramaz morao je sinoć da bude hospitalizovan zbog upale slepog creva zbog čega nije nastupao na meču 30. kola Evrolige protiv Olimpije iz Milana.
Ovu informaciju je medijima saopštio trener nemačkog tima Andrea Trinkijeri, koji je posebno želeo da se zahvali ljudima iz italijanskog kluba koji su pomogli da bivši igrač Partizana dobije neophodnu medicinsku pomoć.
"Ognjenu Jaramazu je trebala hitna medicinska pomoć, imao je upalu slepog creva i želim da se zahvalim ljudima iz organizacije italijanskog kluba. Bili su nam na usluzi sve vreme, pomogli nam da naš igrač dobije adekvatnu pomoć i mnogo im hvala na tome. Postoje mnogo važnije stvari od utakmice koje niko ne može da planira i hvala im još jednom", rekao je Trinkijeri.
Prema najnovijim informacijama Jaramaz će verovatno biti zadržan u Milanu, a vrlo je moguće da bude podvrgnut i operaciji.
Postoji trenutak koji mnogi iskusni sportski novinari prepoznaju na prvu. Sednete uz nekoga od pedeset ili više godina, gledate utakmicu na kablovskoj televiziji, i negde između prvog i drugog poluvremena na ekranu se pojavi grafikon.
Baražni meč za plasman u Premijer ligu poznat je kao najprofitabilniji meč u ovom sportu. Ove godine, jedan od timova je možda već izgubio svoju šansu i pre nego što se lopta zakotrlja.
Teško je odvojiti sport od politike, a FIFA je odavno odustala od svakog pokušaja da to učini.
Kineska vlast upozorila je da navijači ne treba da organizuju rođendanske proslave za sportiste nacionalnih timova, navodeći zabrinutost zbog korišćenja javnih resursa i ometanja treninga, objavila je Kineska centralna televizija (CCTV).
FIFA je pre nego što su ulaznice ove godine puštene u prodaju dobila 500 miliona zahteva za karte, u poređenju sa manje od 50 miliona za Svetska prvenstva 2018. i 2022. godine.
pre 5 sati 11: 23
Navodno, važan šraf u igri tima Đoana Penjaroje nije mogao da odoli velikom novcu.
15.05.2026 16: 36
Partizan bi uoči naredne sezone mogao da se suoči sa ozbiljnim kadrovskim izazovom, pošto je Dvejn Vašington na meti minhenskog Bajerna. Američki bek, koji je u finišu takmičarske godine skrenuo veliku pažnju partijama u crno-belom dresu, nalazi se među imenima koje nemački velikan razmatra za pojačanje spoljne linije.
14.05.2026 15: 56
Za deset godina, koliko je Vladimir Lučić proveo u Minhenu, srpski košarkaš je postao pravi simbol Bajerna i uspona kluba ka statusu stabilnog evroligaša.
13.05.2026 21: 49
Italijanski trener je pristao da vodi projekta grčkog milijardera Vangelisa Margaritisa.
pre 2 sata 14: 37
Održani su novi razgovori između svih strana, nakon čega se čeka konačna odluka.
pre 5 sati 11: 23
Navodno, važan šraf u igri tima Đoana Penjaroje nije mogao da odoli velikom novcu.
pre 7 sati 08: 46
Kapitenka naše reprezentacije obeležila utakmicu sa Čikagom.
pre 15 sati 01: 29
Važna poruka je upućena...
Ostavite komentar