pre 15 minuta 12: 40
Katalonski "Sport" piše: Šarić želja Partizana
Navodno, crno-beli su izrazili želju da angažuju hravstkog košarkaš, ali prednost imaju Barselona i Panatinaikos.
Košarkaška reprezentacija Brazila će krajem februara odigrati dve utakmice u kvalifikacijama za Kup Amerike, a u tim mečevima će dres južnoameričke selekcije nositi i košarkaši "večitih" - Jago Dos Santos i Bruno Kaboklo.
Kada se završi Kup Radivoja Koraća, dva Brazilca će otputovati u domovinu gde će se pripremati za dve utakmice u okviru kvalifikacija za Kup Amerike. Selektor Helinjo Garsija je uvrstio Jaga Dos Santosa i Bruna Kabokla na spisak igrača koji će igrati protiv Paragvaja 23. februara u Rio de Žaneiru, a zatim i u revanšu tri dana kasnije u Asunsionu.
FIBA i Evroliga su nedavno uspele da pronađu zajednički jezik, te nakon nacionalnih kupova igrači neće imati mečeve u elitnom klupskom košarkaškom takmičenju. Tako će i Svetislav Pešić moći da računa na sve košarkaše koji nastupaju u evroligaškim klubovima.
Crvena zvezda će nakon Kupa Radivoja Koraća igrati prvu utakmicu tek 1. marta kada gostuje Bajernu u Minhenu. Sa druge strane Partizan svoj naredni meč u Evroligi igra 29. februara protiv Anadolu Efesa u "Štark Areni".
Ben Harburg je slavio nakon što je njegov fudbalski tim Al Kholood pobedio u spektakularnoj utakmici sa sedam golova i prvi put se plasirao u polufinale Kraljevog kupa.
Kada se zarade sportista iz Slovenije, Hrvatske, Srbije, BiH, Crne Gore i Severne Makedonije svedu na istu valutu, regionalna sportska hijerarhija prestaje biti stvar percepcije i postaje čista računica.
Tokom kratkog perioda Zimskih olimpijskih igara, vodeći brendovi ubrzano nastoje da ubede rekreativne skijaše kako im je, baš kao i njihovim idolima, potrebna najsavremenija oprema da bi uspeli na stazama.
U petak počinju Zimske olimpijske igre (ZOI) Milano‑Kortina 2026, na kojima će Srbija, kao zemlja koja nije velesila u zimskim sportovima ali joj je bitno da učestvuje, imati tri predstavnika.
Cene karata za Super Bowl, koji se igra 8. februara, važe za druge najviše u istoriji i u proseku iznose oko 8.230 dolara po ulaznici.
03.06.2024 12: 25
Košarkaši Crvene zvezde i Partizana (20.00, TV Arena 1 Premium) počinju finalnu seriju plej-ofa u Superligi Srbije.
13.01.2024 12: 41
Koliko su prvotimci crno-belih i crveno-belih kvalitetni vidi se i po tome što se na listi 10 najboljih poteza 21. kola ovog takmičenja na čak četiri nalaze igrači "večitih".
05.12.2023 19: 49
Plejmejker Crvene zvezde Jago Dos Santos proglašen je za najboljeg brazilskog košarkaša za 2023. godinu.
09.02.2026 23: 40
Druga faza (top 8) imaće samo osam kola na raspolaganju, tačnije osam šansi da ekipe poprave svoj učinak.
pre 15 minuta 12: 40
Navodno, crno-beli su izrazili želju da angažuju hravstkog košarkaš, ali prednost imaju Barselona i Panatinaikos.
pre 4 sata 08: 00
Košarkaš Oklahome obeležio meč svog tima u Dži ligi, gde posle lečenja od teške bolesti, namešta ruku za NBA mečeva Tandera.
pre 14 sati 22: 15
U obrazloženju ističe njegov napredak i zrelost u ranoj fazi karijere.
pre 21 sat 15: 20
Košarkaš FMP-a Filip Barna proglašen je za najkorisnijeg igrača (MVP) 18. kola ABA lige, saopšteno je danas na zvaničnom sajtu regionalnog takmičenja.
Ostavite komentar