pre 4 minuta 17: 43
Rogavopulos oborio rekord Baneta Prelevića: Čak 12 trojki za pobedu Panatinaikosa
Zaista impresivna partija...
Košarkaši Crvene zvezde imaće večeras priliku da osvoje novu šampionsku titulu u AdmiralBet Aba ligi, dok će igrači Partizana pokušati da ostanu u igri barem još jedan meč.
Crveno-beli trenutno vode 2:0 nakon dve utakmice odigrane na njihovom parketu u dvorani "Aleksandar Nikolić", a sada je na programu duel pred navijači aktuelnog šampiona u "Štark areni".
Pravdu na ovom susretu će deliti Uroš Nikolić, Milan Nedović i Josip Radojkoivć, a ukoliko crno-beli uspeju da ostvare pobedu, četvrti meč je na programu u utorak, 21. maja, a eventualna "majstorica" 26. maja u dvorani Aleksandar Nikolić".
"Poprilično je jasno zbog čega smo izgubili prethodne dve utakmice, nije velika filozofija, mislim da je svima jasno. Treba da se pripremimo, uz maksimalno poštovanje prema protivniku i da prođe sve u fer i sportskoj atmosferi. Da se priča iskuljučivo o košarci. Pozivam ovom prilikom navijače da nas podrže i bodre kao što su to radili cele godine, i opet ponavljam, da sve bude u fer i sportskoj atmosferi", istakao je trener Partizana, Željko Obradović, dok jenjegov kolega s druge strane, Janis Sferopulos istakao:
"Treća utakmica za obe ekipe.Sada igramo na terenu našeg protivnika i rivala. Ono što je osnovno i od čega sve kreće je da moramo da budemo izuzetno fokusirani i da se držimo našeg plana igre."
Meč u "Štark areni" počinje u 20.30 časova, uz direktan prenso na kanalu TV Arena 1 Premium.
Como 1907 je ušao u italijanski fudbal kao anomalija - mali stadion, malo tržište i godinama hronična nestabilnost. Međutim, danas je to najbrže rastući sportsko-poslovni projekat u Seriji A.
Veštačka inteligencija postaje deo svakodnevnog operativnog ritma fudbalskih klubova, ali Bayern je prvi koji je povukao radikalan potez, blokirao je ChatGPT i preusmerio sve zaposlene na svoju AI platformu u privatnom cloudu
Lisabon, 20. novembar 2025 - VTEX Connect Europe, vodeći događaj e-commerce industrije, koji je ove godine održan u Lisabonu, okupio je impresivnih 1.800 donosilaca odluka iz više od 40 zemalja. Konferencija, koja se odvijala paralelno s poznatim WebSummitom
U fudbalu ne postoje težinske kategorije. Nema klasifikacija po snazi, veličini ili budžetu, niti ograničenja ko sa kim sme u ring .
Sport na praznike nije globalni standard, to je civilizacijski razdvojen refleks. U SAD i Velikoj Britaniji praznici su vrhunac sportske potrošnje i najskuplji TV slotovi u godini. U ostatku Evrope praznici su crvena linija, stadion se zatvara, a Božić ostaje isključivo porodičan.
15.11.2025 13: 08
Nekadašnji košarkaš Crvene zvezde i reprezentativac naše zemlje analizirao tekuću sezonu crveno-belih i Partizana.
21.04.2025 22: 55
Trener Crvene zvezde Janis Sferopulos govorio je na konferenciji za medije posle utakmice sa Partizanom u beogradskoj Areni.
20.04.2025 15: 33
Trener košarkaša Partizana nije previše pričao o novom sezonskom odmeravanju snaga sa crveno-belima.
23.12.2024 21: 47
Trener Crvene zvezde Janis Sferopulos izneo očekivanja posle pobede nad Partizanom.
YouTube
pre 21h
YouTube
pre 1d
pre 4 minuta 17: 43
Zaista impresivna partija...
pre 1 sat 16: 39
Crvena zvezda se nije proslavila u duelu sa Barselonom, ali nema vremena za tugovanje jer ubrzo zatim slede obaveze regionalnog šampionata.
pre 8 sati 09: 04
Odluka predsednika Košarkaškog saveza Srbije, Nebojše Čovića da tuži samog sebe izazvala je mnogo bure u srpskom sportu, a potezi prvog čoveka srpske košarke i dalje su fokusu.
pre 22 sata 19: 39
Klub sa severa Srbije bez većih problema slavio sa 85:73 u 9. kolu Grupa B regionalnog takmičenja.
Ostavite komentar