pre 6 minuta 18: 20
(UŽIVO) IMT - Partizan: Domaćin bolje otvorio utakmicu
Došao je red da se potvrdi "jesenja titula" Superlige Srbije u 20. kolu takmičenja, na gostovanju protiv IMT-a koji počinje od 18.00 časova (TV Arena 1 premium).
MN Press
Košarkaše Partizana nakon duplog kola u Evrolige u Španiji čeka gostovanje ekipi Zadra u okviru 13. kola AdmiralBet ABA lige. Crno-bele će dočekati puna dvorana "Krešimir Ćosić".
Trener aktuelnog regionalgno šampiona, Željko Obradović, izjavio je kako je to divna vest i da Zadar poznat kao klub koji ima izvanredne navijače.
"Divna vest za košarku je što će dvorana biti puna. Očekujem dobar Zadar. To je ekipa koja igra na specifičan način. Uvek su u petoj brzini i žele da naprave kontranapad. Imaju istog trenera, tako da je to ista priča kao i prošle godine. Zadar je poznat kao klub koji je oduvek imao izvanredne navijače i ljude koji poznaju košarku" izjavio je Obradović.
Najtrofejniji evropski trener je zatim pohvalio i navijače crno-belih. Srpski klub je imao neverovatnu podršku i na gostovanju u Valensiji, a zatim i dva dana kasnije u Madridu protiv Reala.
"Ovo što ima Partizan je jedinstveno u Evropi - ispunjena dvorana do poslednjeg mesta i uvek preko 20 hiljada ljudi. Takođe nas prate i na putovanjima. U Valensiji i Madridu smo imali grupu od preko 500 naših navijača. Odasno prema klubu je fantastična, to se može uporediti sa odanošću Zadrana prema svom klubu. Pozdravljam sve navijače Zadra, uvek se lepo osećam ovde." rekao je iskusni strateg.
Partizan se trenutno nalazi na drugom mestu u ABA ligi sa devet pobeda i tri poraza. Zadar sa druge strane zauzima šestu poziciju sa skorom 6-6.
U Turskoj su uhapšeni dvojica fudbalera iz najvišeg ranga takmičenja i bivši predsednik jednog kluba iz Superlige, dok se istraga o ilegalnom klađenju širi sa sudija na igrače i funkcionere.
Kup utakmice dugo su bile emotivni simbol fudbala, eliminacija, iznenađenja, mala mesta na velikoj sceni.
Como 1907 je ušao u italijanski fudbal kao anomalija - mali stadion, malo tržište i godinama hronična nestabilnost. Međutim, danas je to najbrže rastući sportsko-poslovni projekat u Seriji A.
Veštačka inteligencija postaje deo svakodnevnog operativnog ritma fudbalskih klubova, ali Bayern je prvi koji je povukao radikalan potez, blokirao je ChatGPT i preusmerio sve zaposlene na svoju AI platformu u privatnom cloudu
Lisabon, 20. novembar 2025 - VTEX Connect Europe, vodeći događaj e-commerce industrije, koji je ove godine održan u Lisabonu, okupio je impresivnih 1.800 donosilaca odluka iz više od 40 zemalja. Konferencija, koja se odvijala paralelno s poznatim WebSummitom
24.12.2023 19: 53
Trener košarkaša Partizana razočaran partijom u porazu od hrvatskog tima na meču regionalnog takmičenja.
23.12.2023 14: 50
Trenera Partizana Željka Obradoviča raduje da će u subotu dvoranba u Zadru biti ispunjena do poslendjeg mesta.
27.11.2025 12: 29
Otišao je najveći, a njegov mandat u Humskoj bio je prožet usponima i padovima od kako se vratio u Partizan 2021. godine.
22.11.2025 14: 33
Trener Partizana dotakao se pripreme za predstojeći duel ABA lige sa Studentskim Centrom...
pre 3 sata 14: 54
Kako je saopšteno, imena koja će ući u "Kuću slavnih" u klasi 2026. biće saopštena 4. aprila.
pre 8 sati 10: 21
Prvi čovek FIBA ističe da je prirodno da se na evropskoj košarkaškoj mapi pojavi novi "krupni igrač".
19.12.2025 15: 30
Sjajnu partiju u završnici grupne faze FIBA Lige šampiona odigrao je srpski košarkaš, koji ima i pasoš Mađarske, Boris Krnjanski i time poneo priznanje za najkorisnijeg igrača poslednjeg kola.
19.12.2025 15: 20
Ove večero na programu je ukupno šest mečeva elitnog evropskog takmičenja, a malo je ekipa koja će na teren istrčati u kompletnom sastavu, ali su u toj odabranoj grupi oba rivala beogradskih timova.
SKENIRAJ!
Najbolji sportski sadržaj
Na app TV Arena sport
Ostavite komentar