Marko Barać pred Budućnost: Očekuje nas jedno od najtežih gostovanja u ligi | Arena Sport
srb
najnovije
ABA liga

Marko Barać pred Budućnost: Očekuje nas jedno od najtežih gostovanja u ligi

komentari (0)

Izvor: Tanjug

27.10.2023 21:52
Marko Barać pred Budućnost: Očekuje nas jedno od najtežih gostovanja u ligi MN Press

Trener košarkaša Mege Marko Barać, pred gostovanje u Podgorici u meču petog kola ABA lige, rekao je da je Budućnost dobro selektiran i vođen tim.

Posle dve uzastopne pobede, protiv FMP-a i Partizana, košarkaše Mege u subotu od 19 časova čeka meč u "Morači".

"Očekuje nas jedno od najtežih gostovanja u ligi. Budućnost je dobro selektiran i vođen tim, koji ima po dva kvalitetna igrača na svakoj poziciji. Nadamo se da ćemo biti na visini zadatka, jer nam je potrebna gotovo savršena utakmica da bismo došli u poziciju da pobedimo protiv tako kvalitetnog tima", rekao je Barać za klupski sajt.

Povratnik u redove Mege, Nikola Janković, svestan je da njegov tim čeka duel sa jednim od dva tima koja u petu rundu ulaze sa perfektnim 4-0 učinkom.

"Gostujemo ekipi koja je trenutno u veoma dobroj formi u ABA ligi. Odlično igraju na domaćem terenu, sa puno energije, međutim mi dolazimo posle dve velike pobede i trudićemo se da iskoristimo svaku priliku koja nam se ukaže da taj pobednički niz i nastavimo", istakao je Janković.

Mega ima učinak 2-2 ove sezone, a do sad je odigrala 24 utakmice protiv Podgoričana u ABA ligi i slavila šest puta.

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Ostavite komentar

Šta Srbija zapravo gleda

Ponuda sadržaja danas je praktično nepregledna. Striming platforme, društvene mreže i podkasti dostupni su na svakom uređaju i u svakom trenutku. Pa ipak, navike gledalaca u Srbiji pokazuju da televizija i dalje ima važno mesto, posebno u večernjim satima, kada se kraj dana za mnoge i dalje vezuje za TV ekran.

Zašto investitori kupuju mreže fudbalskih klubova i šta to znači za sam sport

Multi-club ownership (MCO) poslednjih godina postao je jedan od najvažnijih poslovnih modela u fudbalu. Ideja je relativno jednostavna: isti investitor, fond ili poslovna grupa kontroliše više klubova istovremeno, često u različitim ligama i državama. Umesto jednog kluba kao izolovane investicije, vlasnici grade mrežu klubova koji funkcionišu kao povezan sistem.