pre 21 minut 08: 00
Mala ostrva, veliki snovi ili zašto su Zelenortska Ostrva hit verzija priče o Davidu i Golijatu
Selekcija majušne države iz regiona Zapadne Afrike ne prestaje da zadivljuje fudbalski svet.
Tanjug/AP Photo/Alessandra Tarantino
Predstavnici Totenhema i Bajerna nisu postigli dogovor u vezi prelaska kapitena londonskog fudbalskog kluba Harija Kejna u redove šampiona Bundeslige, prenosi Skaj sports.
Britanski mediji navode da su čelnici Bajerna bili spremni da izdvoje oko 100 miliona evra za Kejna. Međutim, do dogovora nije došlo pošto je rukovodstvo Totenhema tražilo 125 miliona evra za engleskog reprezentativca.
Kejn ima ugovor sa Totenhemom do juna naredne godine. Skaj sport navodi da se predsednik Totenhema Danijel Levi ponovo pokazao kao težak pregovarač, pošto dogovor nije bio blizu realizacije iako Kejn želi da nastavi karijeru u Bajernu.
Kejn je za Totenhem odigrao 435 utakmica i postigao je 280 golova.
Francuski brend Lacoste lansirao je uoči Vimbldona novu reklamu sa srpskim teniserom Novakom Đokovićem u kojoj se ponovo poigrao sa nezvaničnom titulom GOAT.
O poslovnoj strani fudbala, tržištu koje se menja pod uticajem novih investitora i tehnologije te poziciji Hrvatske u svemu tome, za Bloomberg Adriju govori fudbalski menadžer Marko Naletilić.
Bila je to jesen 2022, Bayer Leverkusen je bio klub koji mnogi nemački novinari nisu svrstali ni u prvih pet u Bundesligi. Bez naslova prvaka, s nadimkom koji boli - Neverkusen.
Dok se Lionel Messi pripremao da izađe na teren za prvu utakmicu svog šestog i poslednjeg FIFA Svetskog prvenstva, Argentinci su jurili drugačiji trofej: njegovu nedostižnu zlatnu sličicu.
Kada je Nike Inc. predstavio šestominutnu reklamu za Svetsko prvenstvo, pažnja se usmerila na glumačku i sportsku postavu koja je uključivala fudbalske zvezde Cristiana Ronalda i Kyliana Mbappéa, uz imena poput Kim Kardashian.
07.08.2023 18: 00
Predsednik Totenhem Danijel Levi odbio je i treću ponudu Bajerna od 100 miliona evra za kapitena londonskog fudbalskog kluba Harija Kejna, prenosi Skaj sports.
24.05.2026 18: 03
Englez završio sezonu sa 61 golom na 51 utakmici, čak 36 u Bundesligi što mu donosi titulu najboljeg strelca Evrope.
23.05.2026 21: 58
Dupla kruna putuje u Bavarsku.
17.05.2026 10: 10
Napadač Bajerna, kome ostaje još finale Kupa Nemačke, sa 58 golova novi rekorder u Nemačkoj.
YouTube
pre 50min
YouTube
pre 1h
pre 9 sati 23: 00
Najveći pobornik dovođenje portugalskog fudbalera je novi trener Ruben Amorim.
pre 9 sati 22: 45
Bivši fudbaler Liverpula bi po sezoni dobijao 20 miliona evra.
pre 12 sati 19: 27
Madriđani iskoristili povratnu klauzulu da bi zaradili višestruko na Argentincu.
pre 16 sati 15: 23
Teško je izneti zaključke posle prvog meča fudbalera Zvezde na pripremama, ali u oči upada nedostatak brzog krila.
Ostavite komentar