pre 1 minut 10: 39
(VIDEO) Opšta ludnica u Njujorku: Grad nije spavao, Niksi su u finalu posle 27 godina
Ulice Njujorka pretvorile su se u ogromnu žurku posle plasmana Niksa u prvo NBA finale još od 1999. godine.
MN Press
Partizan je gubio i vodio u meču sa TSC-om, pa s igračem manje bio na korak od pobede u derbiju prvog kola MozzartBet Superlige Srbije da bi na kraju utakmice, sa čak šest golova u konačnom skoru, osvojio "samo" jedan bod u Bačkoj Topoli.
Jedan od strelaca i asistenata, Bibars Natho, zato s pomešanim emocijama analizira spektakl viđen u subotu uveče.
"Znali smo da igramo protiv dobrog tima. U prvim minutima su nam pronašli slabu tačku, ali smo se vratili i našli naš tempo i igrali našu igru. Srećan sam zbog gola i asistencije. Tužan, naravno, zbog penala, ali – to je fudbal. Treba da budemo ponosni na dobre stvari koje smo uradili, da se trudimo da budemo još bolji i da ovako nastavimo u sledećoj utakmici.
Imamo nove igrače koji će nam sigurno pomoći, ali moramo biti strpljivi – potrebno je vreme da se adaptiraju.
Mi smo Partizan, mi se uvek moramo boriti za prvu poziciju, ali smo već videli koliko je teško i koliko će biti teško boriti se protiv svih!", smaztra Izraelac iz veznog reda crno-belih.
U istom smeru i tonu razmišlja i golman "parnog valjka" Nemanja Stevanović,
"Svaka čast svakom igraču Partizana! Pokazali smo kako se gine za grb Partizana. Svi su nas otpisali, ali ova ekipa ima mnogo toga još da pokaže. Prava evropska utakmica, puno ritma, trčanja, borbe, nadmudrivanja. Svaka čast igracima TSC-a, ali danas smo, ruku na srce, bili bliži pobedi. Siguran sam da će se ovo vratiti u sledećim utakmicama. Nadam se, takođe, da ćemo imati i bolje suđenje. Ovo večeras je bilo skandalozno! Svi smo razočarani, ali bar znamo protiv čega sve treba da se borimo. I poruka za sve je da ćemo iz ovog izaći još jači i da će proraditi inat u nama. Nećemo pasti posle ovoga, iako bi svi to želeli. Ne bih mnogo pridavao pažnje penalu. Trener Pantić i ja smo lepo izanalizirali ko gde šutira. Prvi penal sam zakačio loptu, drugi srećom – odbranio. Na kraju ni to nije bilo dovoljno jer smo primili gol u 97. minutu iako je nadoknada bila 5 minuta. Šta da se radi, to je fudbal. Ovo je princip po kom Partizan mora da igra, drago mi je da su to i navijači prepoznali. Iako smo odigrali nerešeno, dobili smo pohvale od njih i podršku i sigurno da će nam mnogo značiti u daljem prvenstvu, jer će nam oni biti 12. igrač pošto protiv toliko igrača i igramo na terenu", kaže čuvar mreže Partizana.
Kada je David Beckham 2007. potpisao ugovor s LA Galaxyjem, malo ko je obraćao pažnju na jednu klauzulu zakopanu u pravnom dokumentu.
Doping je u sportu decenijama imao jasan poslovni status. Bio je reputacioni rizik, pravni problem, PR katastrofa i razlog zbog kojeg se ruše karijere, brišu rekordi i oduzimaju medalje. Sada prvi put ima i berzanski tiker. To je najvažnija promena u priči o Enhanced Gamesu.
Argentinski fudbaler odbio je neverovatan saudijski ugovor kako bi prešao u Inter Miami, međutim nakon nedavnih ugovora o plati i sponzorstvima ipak je zakoračio u status milijardera.
Patrick Dumont, zet Sheldona Adelsona, ima velike planove za svoj tim i grad u kojem on igra. Početak, međutim, nije bio nimalo lak.
Postoji trenutak koji mnogi iskusni sportski novinari prepoznaju na prvu. Sednete uz nekoga od pedeset ili više godina, gledate utakmicu na kablovskoj televiziji, i negde između prvog i drugog poluvremena na ekranu se pojavi grafikon.
16.04.2026 19: 16
Značajna vest iznenadila je navijače Partizana danas. Bibars Natho, dugogodišnji kapiten i fudbaler crno-belih, rešio je da se oprosti od srpskog kluba i Humske ulice na kraju sezone.
13.04.2026 16: 33
Situacija u klubu nije ni malo ružičasta
11.10.2025 17: 01
Izraelski fudbaler Bibars Natho ušao je u drugom poluvremenu "rođendanskog" susreta Partizana protiv Vojvodine, a taj duel bio mu je 200. u crno-belom dresu kada su prvenstvene utakmice u pitanju.
14.06.2025 12: 30
Partizan je trenutno na Zlatiboru gde su u toku pripreme za letnje obaveze na startu naredne sezone.
pre 1 minut 10: 39
Arsenal i Borusija Dortmund su iskazali najveće interesovanje za veznog igrača Crvene zvezde.
pre 33 minuta 10: 07
Podsetimo, Srbija će 31. maja dočekati Zelenortska ostrva u Lisabonu, da bi potom 4. juna naša reprezentacija izašla na megdan Meksiku u Toluki. Biće to poslednja provera za "orlove" pred početak Lige nacija koji je zakazan za septembar.
pre 50 minuta 09: 50
Vicešampion Italije u potrazi za novim trenerom, izbor se proširio posle otkaza Masimilijanu Alegriju.
pre 1 sat 09: 25
Kadetska fudbalska selekcija Srbije 2. i 5. juna odigraće dva prijateljska susreta sa Rumunijom u sklopu priprema za SP do 17 godina koji se igra u novembru.
Ostavite komentar