(KRAJ) TSC - Partizan 3:3: Stojić u dubokoj nadoknadi doneo tri boda TSC-u

29.07.2023 23:00
(KRAJ) TSC - Partizan 3:3: Stojić u dubokoj nadoknadi doneo tri boda TSC-u MN Press

Fudbaleri Partizana otvaraju novu sezonu u MozzartBet Superligi u Bačkoj Topoli, gde gostuju ekipi TSC-a. Susret je na programu u 21 čas, uz direktan prenos na TV Arena 1 Premium.

Derbi prvog kola domaće lige takođe možete gledati na Arena Cloud platformi, a kretanje rezultata i tok meča možete pratiti na našem sajtu.

Crno-beli su znatno izmenili igrački kadar tokom leta, u Humsku je stiglo čak devet pojačanja, a posle jedne od najgorih sezona u istoriji, nema sumnje da izabranici Igora Duljaja žele pobedom da startuju novu takmičarsku godinu.

TSC - PARTIZAN 3:3 (2:2)

/Antonić 12, Đakovac 45 pen, Stojić 90+6 - Natho 40, Belić 43, Saldanja 79/

TSC Arena u Bačkoj Topoli

Gledalaca: 3.800

Sudija: Milan Mitić (Leskovac)

Žuti kartoni: Ćalušić, Cvetković, Stojić, Petrović (TSC) Nikolić, Kalulu (Partizan).

Crveni karton: Kalulu u 90. minutu.

TSC (3-5-2): Ilić 6,5 – Antonić 7 (od 85. Mirčevski -), Stojić 7, Ćalušić 6 – Cvetković 7, Kuveljić 6,5 (od 60. Radin 6,5), Đakovac 7, Stanić 6,5 (od 60. Rakonjac 6), Petrović 6,5 – Jovanović 6, Pantović 6 (od 75. Ćirković).

Partizan (4-2-3-1): Stevanović 7 – Filipović 6, Marković 6,5, Ilić 6, Antić 6 – Belić 7 (od 53. Šćekić 6), Kanute 6,5 (od 74. Baždar -) – Severina 7 (od 53. Kalulu 5), Natho 7,5 (od 70. Pantić 6), Menig 6 – Nikolić 6 (od 53. Saldanja 7,5).

(UŽIVO) TSC - Partizan

29.07.2023. 22:58

KRAJ UTAKMICE U TOPOLI: Stojić u 97. minutu doneo tri boda TSC-u

Taman kada se očekivao poslednji zvižduk, TSC je ipak došao do tri boda. U dubokoj nadonadi pogodio je Stojić posle kornera Mirčevskog za konačnih 3:3!

29.07.2023. 22:49

86. MINUT: Uzbudljivo u Topoli

Uzbudljivo je u Topoli. TSC pokušava da dođe do izjednačenja, ali ni Partizan ne posustaje u nameri da postigne još koji gol i osigura pobedu. Menig je imao dve šanse, Natho se takođe istakao u jednoj prilici, ali su njihovi pokušaji ostali neprecizni.

29.07.2023. 22:41

78. MINUT: Goool! Partizan vodi 3:2, strelac Saldanja! (VIDEO)

TSC je promašio penal. Stevanović je odlično reagovao na svom golu, a odmah je stigla kazna na drugoj strani terena. Partizan je krenuo u ofanzivu, lopta je otišla u korner. A, nakon centaršuta Pantića, lopta je došla do Saldanje, koji koristi gužvu u šesnaestercu i donosi novi preokret Beograđanima!

29.07.2023. 22:38

75. MINUT: Stevanović brani penal Đakovcu! (VIDEO)

Pantić je izgubio loptu u kaznenom prostoru Partizana, gde je potom povukao Cvetkovića. Arbitar je dosudio najstrožiju kaznu, a penal nije iskoristio Đakovac, čiji je pokušao odbranio Stevanović!

29.07.2023. 22:32

68. MINUT: Dve prilike za Partizan

Krenuo je Partizan u potpuno ofanzivu. Crno-beli kontrolišu igru u ovim trenucima. Pokušavaju da iz poseda dođu do konkretnije prilike. Povukao je loptu Saldanja, koja je potom došla do Meniga. Njegov pokušaja iskosa, odbranio je golman Topoličana, a odbitak Natha odlazi preko gola TSC-a.

29.07.2023. 22:20

56. MINUT: Poništen gol Partizana, Ilić u ofsajdu!

Natho je maločas promašio penal. Svoj drugi u dresu crno-belih, a da nevolja po Beograđane bude veća, sudija je upravo ponišio gol Ilića zbog ofsajda! Ostaje 2:2. Da vidimo kako će ovo da utiče na igrače Igora Duljaja.

29.07.2023. 22:18

54. MINUT: Ilić brani Nathu penal! (VIDEO)

Tek što je Saldanja ušao u igru, novi napadač Partizana iznudio je penal. Na njega je neoprezno startovao golman TSC-a. Sudija je pokazao na "belu tačku", a Natho nije uspeo da realizuje najstrožiju kaznu. Bio je ovo njegov drugi promašen penal u dresu beogradskog kluba, a koliko je loše šutirao, svedoči da je Ilić uhvatio živu loptu.

29.07.2023. 22:07

46. MINUT: Počelo drugo poluvreme u Topoli, bez izmena

Počelo je drugo poluvreme u Topoli, a treneri obe ekipe odlučili su da sačuvaju istu formaciju kao iz prvih 45 minuta.

29.07.2023. 22:06

(VIDEO) TSC - PARTIZAN 2:2

29.07.2023. 21:58

(VIDEO) TSC - PARTIZAN 1:2

29.07.2023. 21:52

45. MINUT: Gool za TSC, Đakovac pogađa sa "bele tačke"

Imao je Partizan rezultat i bolju igru u poslednjih 10ak minuta prvog poluvremena, ali je neopreznim startom Kanutea dozvolio preokret TSC-a. Sudija je nakon reakcije iz VAR sobe pokazao na "belu tačku", a siguran izvođan najstrožije kazne bio je Đakovac za 2:2.

29.07.2023. 21:50

(VIDEO) TSC - PARTIZAN 1:1

29.07.2023. 21:45

43. MINUT: Goool! Preokret u Topoli, Belić strelac, 2:1 za Partizan

Samo tri minuta bilo je dovoljno crno-belima da dođu do preokreta u Bačkoj Topoli. Najpre je Natho doneo izjednačenje efektnim udarcem sa 16 metara, a onda se i u listu strelaca upisao Kristijan Belić, nakon greške odbrane TSC-a. 2:1 za Partizan!

29.07.2023. 21:42

40. MINUT: Goool! Natho pogađa za 1:1!

Imao je veliku priliku Izraelac maločas kada mu se isprečio Stojić, ali je sada našao put do mreže TSC-a! Atraktivnim golom sa 16 metara poslao je loptu u mrežu Topoličana, a Ilić je ostao kratak!

29.07.2023. 21:41

38. MINUT: Prilika za Partizan, Natho u centru pažnje

Velika prilika za Beograđane, a u centru pažnje našli su se Natho i Stojić. Fudbaler Partizana pokušao je niskom loptom da matira Topoličane. Imao je solidnu priliku iskosa, ali je Stojić u poslednjem trenutku otklonio opasnost ispred svog čuvara.

29.07.2023. 21:38

36. MINUT: TSC igra koliko mu je potrebno

Nešto "mirniji" period u Bačkoj Topoli. Igra se mahom na sredini terena. Brzo, ali bez konkretne prilike za gol na obe strane. Utisak je da je Partizan nešto bolji u ovim trenucima, ali je to daleko od onoga što priželjkuju navijači beogradskog kluba. TSC sa druge strane mirno čuva loptu u svom posedu i šansu traži iz tranzicije po levom boku, baš onako kako je napadao u proteklih pola sata.

29.07.2023. 21:30

27. MINUT: Partizan krenuo u ofanzivu

Krenuo je Partizan u ofanzivu, oslobodio se pritiska rivala i pokušao da dođe do izjednačenja. Marković se lepo postavio u kaznenom prostoru TSC-a, ali je loše zahvatio loptu glavom nakon centaršuta Natha.

29.07.2023. 21:26

23. MINUT: TSC ima inicijativu, Partizan "spustio loptu"

TSC ima inicijativu. U poslednjih nekoliko minuta lopta je u njihovom posedu, dok Partizan čeka šansu iz kontri. Crno-beli se muče sa organizacijom napada, fali konverzacije na sredini terena, a napadi se uglavnom završavaju po boku gde se nalazi Menig, koji je trenutno najraspoloženiji u gostujućoj ekipi.

29.07.2023. 21:21

(VIDEO) TSC - PARTIZAN 1:0

29.07.2023. 21:17

15. MINUT: Umalo 2:0 za TSC

TSC je poveo u Bačkoj Topoli i prema svemu sudeći ne planira da stane! Imali su izabranici Žarka Lazetića još jednu šansu. Pokušali su iz prekida, crno-beli su loše postavili ofsajd zamku, a grešku Beograđana umalo nije kaznio Čalušić.

29.07.2023. 21:14

12. MINUT: GOOOl TSC vodi 1:0!

Goool! TSC vodi 1:0! Zaspala je odbrana Partizana na boku. Lopta je najpre došla do Cvetkovića, koji je odlažio za Antonića na vrhu kazneznog prostora, odakle je precizno poslao u malu mrežu crno-belih!

29.07.2023. 21:06

2. MINUT: Počela je utakmica u Bačkoj Topoli, drama na startu!

Počeo je susret u Bačkoj Topoli i to poprilično uzbudljivo!

Nakon što su loptu sa centra izveli domaći igrači, TSC se odmah našao u prilici da zatrese mrežu Partizana, ali se sjajno istakao Stevanović na golu. Najpre je Stanić pokušao, da bi nakon odbrane Stevanovića, pokušao i Đakovac, ali nije uspeo da iskoristi odbitak.

Odmah na drugoj strani pripretio je i Partizan. Prvo preko Meniga sa boka, a kada je njegov udarac izblokiran, posle kornera se lepo snašao i Kalulu makazicama, ali je i njegov pokušaj bio neprecizan, ostaje 0:0.