pre 1 sat 00: 55
Priča za večnost: Legendarni Kigan i čuveni obračun sa Aleksom Fergusonom
Kevin Kigen je otišao, ali njegov emotivni odgovor čuvenom Aleksu Fergusonu zauvek će se pamtiti.
Fudbaleri Crvene zvezde uspešno su započeli odbranu šampionske titule i pohod na deseti pehar najbolje srpske fudbalske ekipe u kontinuitetu. Na premijeri superligaškog karavana na stadionu "Rajko Mitić" savladana je šabačka Mačva rezultatom 5:0 (3:0).
I dok u redovima crveno-belih traju pripreme za predstojeća međunarodna iskušenja, čini se da je došao trenutak da se klub iz Ljutice Bogdana oprosti sa jednim članom.
Kako se saznaje trener Dejan Stanković je i definitivno prelomio da brazilski štoper Rodrigao de Souza Prado neće biti konkurentat u aktuelnoj sezoni, a rukovodstvo crveno-belih traži model po kojem Rodrigao ne bi napustio beogadsku "Marakanu" bez obeštećenja.
Pedja Milosavljevic/STARSPORT
Strateg srpskog šampiona u ovom momentu, kad je reč o štoperima, računa na Miloša Veljkovića, Strahinju Erakovića i Teba Učenu, kao i mladog Stefana Gudelja, a želja Zvezdinog trenera jeste da se angažuje defanzivac koji se primarno služi levom nogom.
Treba očekivati u predstojećem periodu da Crvena zvezda na tržištu pronađe rešenje koje bi zadovoljilo trenera Dejana Stankovića, a do tada će trofejni stručnjak morati da se osloni na snage koje u ovom trenutku ima na raspolaganju.
Da podsetimo, Crvena zvezda već u utorak 21. jula započinje svoje međunarodno putešestvije, a prva stanica jeste Severna Irska i duel sa ekipom Larnea u drugom kolu kvalifikacija za UEFA Ligu šampiona.
Teško je osporiti da Svetsko prvenstvo nije bilo uspešno - čak i nakon presedana kada je američki predsednik Donald Trump intervenisao i doveo u pitanje integritet turnira.
Na turniru je učestvovalo rekordnih 48 reprezentacija i odigrane su čak 104 utakmice.
Prenosi utakmica Svetskog prvenstva sele se sa televizijskih ekrana na društvene mreže.
Ovogodišnje Svetsko prvenstvo ima rekordne 104 utakmice, nakon što je FIFA proširila takmičenje na 48 reprezentacija. Do kraja turnira, predsednik FIFA Gianni Infantino prisustvovaće gotovo polovini svih mečeva.
Politička pozornica Svetskog prvenstva 2026. konačno je preuzela glavnu ulogu na kraju drugog polufinala.
14.07.2026 13: 39
Vreme je da se dugogodišnja želja konačno i ostvari.
13.07.2026 17: 08
Reprezentativac Haitija stiže na beogradsku "Marakanu"?
01.07.2026 14: 03
Mladi reprezentativac na korak od dresa srpskog šampiona.
29.06.2026 10: 33
Kockice se polako sklapaju.
YouTube
pre 15h
YouTube
pre 15h
YouTube
pre 1d
pre 1 sat 00: 55
Kevin Kigen je otišao, ali njegov emotivni odgovor čuvenom Aleksu Fergusonu zauvek će se pamtiti.
pre 4 sata 22: 45
Al Hilal ozbiljno razmatra mogućnost da angažuje italijanskog reprezentativca Alesandra Bastonija, prenosi Đanluka Di Marcio. Velika želja trenera Simonea Inzagija jeste da ponovo sarađuje sa štoperom kojeg je godinama predvodio u Interu.
pre 4 sata 22: 30
Ivan Perišić mogao bi ovog leta ponovo da obuče dres Intera, prenose italijanski mediji. Prema pisanju "Tutosporta", čelnici milanskog velikana ozbiljno razmatraju povratak iskusnog hrvatskog reprezentativca, a interesovanje je obostrano.
pre 5 sati 20: 50
Reprezentacija Srbije do 19 godina imaće novog selektora, pošto su Gordan Petrić i čelnici Fudbalskog saveza Srbije sporazumno okončali saradnju, prenosi "Meridian sport".
Ostavite komentar